Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis Jongens 6E2 hdm J6E5
- Thuis Jongens F1 HDS JF1
- Thuis Meisjes F3 Craeyenhout MF5
11:00 Uit Meisjes 8E3 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E5
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

28 mei | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 22057 LOHC JA2 45 12:35 13:50 uit -   info
Jongens A2 22080 Ring Pass Delft JA2 30 14:50 15:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B1 52581 Rijswijksche Hockey Club JB1 30 13:45 14:45 uit -   info
Jongens B2 52576 Rijswijksche Hockey Club JB2 10:35 11:05 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Heren jong 2 (hj2)
Jongens C1 53061 Leidse Hockey Club Roomburg JC3 30 12:15 13:15 uit -   info
  Let op: aanvang gewijzig op 14/5  
Jongens C2 53056 LOHC JC4 08:30 09:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Femke Boers (Meisjes A1z) en Nathan Doorduin (Jongens A2)
Jongens D1 53688 MHC Forescate JD3 30 09:20 10:20 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 6E1 48231 HC Pijnacker J6E1 30 10:20 11:20 uit -   info
Jongens 6E2 48213 hdm J6E5 08:30 n.n.b   info
* AFGELAST *
Jongens 8D1 47741 D.H.C. Hudito J8E1 11:25 11:55 Worldstream Veld (3)  info
Jongens 8E1 47743 hdm J8E3 30 07:45 08:45 uit -   info
Jongens F1 48731 HDS JF1 09:45 n.n.b   info
* AFGELAST *

28 mei | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 24838 LOHC MA3 45 13:50 15:15 uit -   info
Meisjes A3 24834 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2 45 12:45 14:00 uit -   info
Meisjes A4 24850 Rijswijksche Hockey Club MA3 14:15 14:45 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Veterinnen A (va-d) Zondag
Meisjes B1 54803 H.C. Derby MB2 45 10:50 12:20 uit -   info
  10/5: let op tijd/veld gewijzigd  
Meisjes B2 54783 HC Alphen MB3 14:00 14:30 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Dames 3 (d3)
Meisjes B3 54745 HC Capelle MB2 12:25 12:55 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Dames 4 (D4 Js)
Meisjes B4 54705 Ring Pass Delft MB6 30 13:15 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B5 54739 hdm MB9 12:25 12:55 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Heren 4 (h4 Js)
Meisjes B6 54694 HC Feijenoord MB2 30 11:15 12:15 uit -   info
Meisjes C1 56006 Rijswijksche Hockey Club MC1 10:05 10:50 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Lisanne Coenradie (Meisjes A1z) en Sophie van der Pal (Meisjes A1)
Meisjes C2 56049 HC Voorne MC1 45 09:45 11:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C3 56048 HC Voorne MC2 45 11:45 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 56082 Ring Pass Delft MC7 30 13:25 14:25 uit -   info
  Jansen-veld  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C5 56074 Hockey Club Wateringse Veld MC5 10:35 11:05 AddConsult Veld (2)  info
  let op! uit sokken  
Fluiten: Madu Wellhüner (Meisjes B2) en Annabel Zwinkels (Meisjes B2)
Meisjes C6 55987 VMHC Pollux MC4 13:55 14:30 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Sem Zuyderwijk (Jongens B2) en Guus Oosterveer (Jongens B2)
Meisjes D1 57438 Klein Zwitserland MD2 11:55 12:40 Rabobank Veld (1)  info
Meisjes D2 57390 R.H.V. Leonidas MD3 08:45 09:15 AddConsult Veld (2)  info
  let op! uit sokken  
Fluiten: Anne 't Hart (Meisjes A4) en Julia Boellaard (Meisjes A1z)
Meisjes D3 57358 Noordwijk MD3 45 11:15 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D4 57458 Catwijck MD3 45 10:55 12:10 uit -   info
Meisjes D5 57379 Rijswijksche Hockey Club MD5 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes D6 57331 Hockey Club Wateringse Veld MD5 08:45 09:15 Juva Regenboogveld (4)  info
  let op! uit sokken  
Fluiten: Fenne de Bruijn (Meisjes B3) en Babet van Eijk (Meisjes B3)
CoolKids MF1 52149 MHV Evergreen CK-MF1MIX 0 08:30 09:00 NAALDWIJK info
CoolKids MF2 52171 HDS CK-MF2 0 09:25 09:55 NAALDWIJK info
CoolKids MF3 52148 Ring Pass Delft CK-MF5 0 10:20 10:50 NAALDWIJK info
Meisjes 6E1 50710 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E3 11:25 11:55 Worldstream Veld (3)  info
Meisjes 6E2 50746 Hockey Club Wateringse Veld M6E3 15 09:00 09:45 uit -   info
  Veld 3a  
Meisjes 6E3 50728 hdm M6E6 30 08:30 09:30 uit -   info
Meisjes 6E5 50745 HC Ypenburg M6E6 12:40 13:10 Worldstream Veld (3)  info
Meisjes 8E1 49699 HDS M8E1 08:30 09:00 Worldstream Veld (3)  info
Meisjes 8E2 49697 MHV Forcial M8E1 09:55 10:25 Worldstream Veld (3)  info
Meisjes 8E3 49728 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E5 30 10:00 11:00 uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes 8E4 49740 HV Spijkenisse M8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes F1 51712 Hockey Club Rotterdam MF4 30 09:15 10:15 uit -   info
  Veld 7D  
Meisjes F2 51709 Ring Pass Delft MF1 11:25 11:55 Worldstream Veld (3)  info
Meisjes F3 51676 Craeyenhout MF5 12:40 n.n.b   info
* AFGELAST *

28 mei | Mixed

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
GHA 133 Almeerse HC G1 0 11:00 11:30 uit -   info


Quick Links

Agenda
26-5-2022 Hemelvaarts Clinic met Heren 1
6-6-2022 Trimmers 1 - Ypenburg
10-6-2022 Summer Vibes Pubquiz
11-6-2022 Summer Vibes Vrijwilligers BBQ
Hele agenda
Hoofdsponsoren