Kies een ander team :
Jongens A1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Edgar van Rijswijk    
Coach 2 Jeroen Steneker    
Teammanager 1 Sandra van der Hout    
Train(st)er 1 Edgar van Rijswijk    
Train(st)er 2 Rinco Potman    
Aanvoerder Tijmen van Oostenbruggen    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 24841 hdm JA4
15:45 thuis Rabobank Veld (1)
9 mei 24893 HC Capelle JA1
30
uit route
16 mei 24917 Hockey Club Rotterdam JA4
15:45 thuis Rabobank Veld (1)
6 jun 24951 Klein Zwitserland JA6
45
uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland JA1 6 16 5 1 0 41 6 0
2 Berkel-Rodenrijs JA2 6 16 5 1 0 34 4 0
3 Rotterdam JA4 6 15 5 0 1 22 7 0
4 Klein Zwitserland JA6 6 9 3 0 3 14 19 0
5 hdm JA4 6 6 2 0 4 5 19 0
6 Capelle JA1 6 3 1 0 5 7 23 0
7 Derby JA2 6 3 1 0 5 7 25 0
8 HGC JA2 6 3 1 0 5 9 36 0

Uitslagenmatrix
  Capelle JA1Derby JA2HGC JA2Rotterdam JA4Westland JA1hdm JA4Berkel-Rodenrijs JA2Klein Zwitserland JA6
Capelle JA1   1-2 1-6 0-1
Derby JA2   2-3 3-2
HGC JA2 3-4   1-5
Rotterdam JA4 3-1 2-0   2-3
Westland JA1 8-0 10-1 15-0  
hdm JA4 1-0 0-5 2-4  
Berkel-Rodenrijs JA2 7-1 6-0 1-1 5-0  
Klein Zwitserland JA6 4-2 2-5 4-0 1-9  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Capelle JA1 hdm JA4 1-2 Definitief
.. Rotterdam JA4 Derby JA2 2-0 Definitief
.. Klein Zwitserland JA6 Berkel-Rodenrijs JA2 1-9 Definitief
.. Westland JA1 HGC JA2 15-0 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. HGC JA2 Capelle JA1 3-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JA2 Westland JA1 1-1 Definitief
.. hdm JA4 Rotterdam JA4 0-5 Definitief
.. Derby JA2 Klein Zwitserland JA6 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland JA6 hdm JA4 4-0 Definitief
.. Westland JA1 Derby JA2 10-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JA2 HGC JA2 6-0 Definitief
.. Rotterdam JA4 Capelle JA1 3-1 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs JA2 Derby JA2 7-1 Definitief
.. HGC JA2 Rotterdam JA4 1-5 Definitief
.. hdm JA4 Westland JA1 2-4 Definitief
.. Capelle JA1 Klein Zwitserland JA6 0-1 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Westland JA1 Capelle JA1 8-0 Definitief
.. Derby JA2 HGC JA2 2-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JA2 hdm JA4 5-0 Definitief
.. Klein Zwitserland JA6 Rotterdam JA4 2-5 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Rotterdam JA4 Westland JA1 2-3 Definitief
.. Capelle JA1 Berkel-Rodenrijs JA2 1-6 Definitief
.. hdm JA4 Derby JA2 1-0 Definitief
.. Klein Zwitserland JA6 HGC JA2 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Derby JA2 Berkel-Rodenrijs JA2 16:25 Sportp. Bakestein
  Klein Zwitserland JA6 Capelle JA1 15:50 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam JA4 HGC JA2 Sportpark Hazelaarweg
  Westland JA1 hdm JA4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Capelle JA1 Westland JA1 Sportp. 'Schenkel'
  HGC JA2 Derby JA2 Roggewoning (HGC)
  Rotterdam JA4 Klein Zwitserland JA6 Sportpark Hazelaarweg
  hdm JA4 Berkel-Rodenrijs JA2 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs JA2 Capelle JA1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby JA2 hdm JA4 17:40 Sportp. Bakestein
  HGC JA2 Klein Zwitserland JA6 Roggewoning (HGC)
  Westland JA1 Rotterdam JA4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Capelle JA1 Derby JA2 Sportp. 'Schenkel'
  Klein Zwitserland JA6 Westland JA1 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam JA4 Berkel-Rodenrijs JA2 Sportpark Hazelaarweg
  hdm JA4 HGC JA2 Sportcomplex Groenendaal

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren