Kies een ander team :
Heren 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Vincent Leijh    
Aanvoerder Vincent Leijh    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 13194 Groen-Geel H5
12:45 thuis Veneco Veld (2)
24 mei 11801 R.H.V. Leonidas H11
10:45 thuis Rabobank Veld (1)
7 jun 11917 L.S.C. ALECTO H5
45
uit route
14 jun 12727 DSHC H3
thuis
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H12 11 30 10 0 1 42 13 0
2 Rijswijk H3 11 28 9 1 1 37 15 0
3 Leonidas H10 11 27 8 3 0 36 8 0
4 DSHC H3 11 18 6 0 5 18 24 0
5 Leonidas H11 11 15 5 0 6 15 18 0
6 Schiedam H5 11 14 4 2 5 17 22 0
7 Alecto H5 10 13 4 1 5 16 13 0
8 HUDITO H5 11 11 2 5 4 10 16 0
9 Westland H3 11 8 2 2 7 19 25 0
10 Groen-Geel H5 11 7 2 1 8 17 35 0
11 Klein Zwitserland H4 11 1 0 1 10 10 48 0

Uitslagenmatrix
  Alecto H5DSHC H3Groen-Geel H5HUDITO H5Klein Zwitserland H4Leonidas H10Leonidas H11Leonidas H12Rijswijk H3Westland H3Schiedam H5
Alecto H5   4-0 0-2 2-0 1-2 1-2
DSHC H3 2-0   2-0 1-0 3-1 1-7 3-2
Groen-Geel H5   2-0 8-2 1-2 2-4 1-3
HUDITO H5 0-1 2-1   2-2 0-0 2-5 1-1 0-0
Klein Zwitserland H4 2-6   1-10 0-6 1-3 0-2
Leonidas H10 2-0 7-0 1-1   3-1 2-1
Leonidas H11 3-1 0-1 2-1   0-2 2-1
Leonidas H12 2-0 6-1 3-1 5-0   4-3 6-2
Rijswijk H3 5-1 4-1 3-1 3-3 3-2 1-2  
Westland H3 1-1 1-3 1-2   2-5
Schiedam H5 2-3 1-1 0-3 0-2 1-3 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Groen-Geel H5 Leonidas H12 2-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Rijswijk H3 0-6 Definitief
.. Leonidas H10 HUDITO H5 1-1 Definitief
.. Westland H3 Schiedam H5 2-5 Definitief
.. Leonidas H11 DSHC H3 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Schiedam H5 Leonidas H11 0-2 Definitief
.. DSHC H3 Alecto H5 2-0 Definitief
.. Leonidas H12 Westland H3 4-3 Definitief
.. HUDITO H5 Klein Zwitserland H4 2-2 Definitief
.. Rijswijk H3 Groen-Geel H5 4-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas H11 Leonidas H12 0-2 Definitief
.. Alecto H5 Schiedam H5 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Leonidas H10 1-10 Definitief
.. Groen-Geel H5 HUDITO H5 2-0 Definitief
.. Westland H3 Rijswijk H3 1-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Rijswijk H3 Leonidas H11 3-2 Definitief
.. Schiedam H5 DSHC H3 2-3 Definitief
.. Leonidas H10 Groen-Geel H5 7-0 Definitief
.. HUDITO H5 Westland H3 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H5 Klein Zwitserland H4 8-2 Definitief
.. Leonidas H11 HUDITO H5 0-1 Definitief
.. Alecto H5 Rijswijk H3 1-2 Definitief
.. Westland H3 Leonidas H10 1-3 Definitief
.. DSHC H3 Leonidas H12 1-7 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Leonidas H10 Leonidas H11 3-1 Definitief
.. Leonidas H12 Schiedam H5 6-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Westland H3 1-3 Definitief
.. Rijswijk H3 DSHC H3 5-1 Definitief
.. HUDITO H5 Alecto H5 0-1 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Leonidas H12 Alecto H5 2-0 Definitief
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H5 Westland H3 1-3 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Alecto H5 Leonidas H10 0-2 Definitief
.. HUDITO H5 DSHC H3 2-1 Definitief
.. Schiedam H5 Rijswijk H3 1-3 Definitief
.. Leonidas H11 Klein Zwitserland H4 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland H4 Alecto H5 2-6 Definitief
.. Leonidas H10 DSHC H3 2-0 Definitief
.. HUDITO H5 Schiedam H5 0-0 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H12 1-2 Definitief
.. Groen-Geel H5 Leonidas H11 1-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H12 HUDITO H5 3-1 Definitief
.. DSHC H3 Klein Zwitserland H4 1-0 Definitief
.. Leonidas H11 Westland H3 2-1 Definitief
.. Schiedam H5 Leonidas H10 0-3 Definitief
.. Alecto H5 Groen-Geel H5 4-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Westland H3 Alecto H5 1-1 Definitief
.. HUDITO H5 Rijswijk H3 2-5 Definitief
.. Leonidas H10 Leonidas H12 2-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Schiedam H5 0-2 Definitief
.. DSHC H3 Groen-Geel H5 2-0 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. DSHC H3 Westland H3 3-2 Definitief
.. Schiedam H5 Groen-Geel H5 1-1 Definitief
.. Leonidas H12 Klein Zwitserland H4 5-0 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H10 3-3 Definitief
.. Alecto H5 Leonidas H11 2-0 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. DSHC H3 Leonidas H11 3-1 Definitief
.. HUDITO H5 Leonidas H10 0-0 Definitief
.. Schiedam H5 Westland H3 2-1 Definitief
.. Rijswijk H3 Klein Zwitserland H4 3-1 Definitief
.. Leonidas H12 Groen-Geel H5 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  DSHC H3 HUDITO H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H4 Leonidas H11 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Alecto H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Schiedam H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland H3 Groen-Geel H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alecto H5 Klein Zwitserland H4 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Leonidas H10 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H11 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam H5 HUDITO H5 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 24 MEI 2020
  Groen-Geel H5 Alecto H5 18:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H5 Leonidas H12 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland H4 DSHC H3 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Leonidas H11 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alecto H5 Westland H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Groen-Geel H5 DSHC H3 12:35 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H12 Leonidas H10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 HUDITO H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Klein Zwitserland H4 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Groen-Geel H5 Schiedam H5 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Leonidas H12 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H11 Alecto H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 DSHC H3 Sportp. 'Hoge Bomen'

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren