Kies een ander team :
Heren 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Edgar van Steekelenburg    
Aanvoerder Viktor Vijverberg    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 13142 Ring Pass Delft H5
10:45 thuis Rabobank Veld (1)
17 mei 12698 D.H.C. Hudito H4
30
uit route
24 mei 11774 R.H.V. Leonidas H9
30
uit route
7 jun 12957 HC Alphen H3
thuis
14 jun 13053 Hockey Club Rotterdam H4
30
13:30 14:30 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht H2 12 30 10 0 2 47 21 0
2 Alphen H3 12 28 9 1 2 53 30 0
3 HGC H2 12 25 8 1 3 46 30 0
4 Pijnacker H2 12 24 8 0 4 42 28 0
5 Leonidas H9 12 22 7 1 4 33 24 0
6 HUDITO H4 12 21 7 0 5 42 35 0
7 Schiedam H4 12 16 5 1 6 39 43 0
8 Westland H2 12 15 5 0 7 32 40 0
9 Ring Pass Delft H5 12 9 2 3 7 23 41 0
10 Victoria H6 12 7 2 1 9 31 48 0
11 Rotterdam H4 12 7 2 1 9 22 47 0
12 Ommoord H2 12 4 2 1 9 38 61 3

Uitslagenmatrix
  Alphen H3Barendrecht H2HGC H2 (O)HUDITO H4Leonidas H9Ommoord H2 (O)Pijnacker H2 (O)Ring Pass Delft H5Rotterdam H4Victoria H6Westland H2 (O)Schiedam H4
Alphen H3   2-1 7-4 4-4 4-2 8-1 5-0
Barendrecht H2 3-0   2-5 5-0 6-0 3-1 4-1 7-4
HGC H2 (O)   6-4 4-4 5-1 4-2 4-2
HUDITO H4 4-7 2-1   1-2 8-3 3-2 3-1 4-2
Leonidas H9 2-1 2-3   3-1 0-1 3-3 1-3
Ommoord H2 (O) 3-10   2-7 3-3 6-1 4-3 4-6
Pijnacker H2 (O) 3-4 4-0 4-3 3-2 1-2   3-2
Ring Pass Delft H5 2-3 2-5 0-5 1-6   2-1 1-3 1-0
Rotterdam H4 4-5 1-5 2-4 1-5   4-3
Victoria H6 2-6 2-4 3-8 2-4   6-5
Westland H2 (O) 1-5 4-3 1-3 5-1 5-1 2-1   3-5
Schiedam H4 3-5 4-3 4-1 3-3 4-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Ommoord H2 (O) Leonidas H9 3-10 Definitief
.. Schiedam H4 Westland H2 (O) 4-2 Definitief
.. Rotterdam H4 Alphen H3 4-5 Definitief
.. Victoria H6 HUDITO H4 3-8 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Barendrecht H2 4-0 Definitief
.. HGC H2 (O) Ring Pass Delft H5 4-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Barendrecht H2 Ommoord H2 (O) 3-1 Definitief
.. Alphen H3 Schiedam H4 5-0 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Pijnacker H2 (O) 1-6 Definitief
.. Leonidas H9 Rotterdam H4 0-1 Definitief
.. Westland H2 (O) Victoria H6 2-1 Definitief
.. HUDITO H4 HGC H2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Victoria H6 Alphen H3 2-6 Definitief
.. Barendrecht H2 Leonidas H9 6-0 Definitief
.. Ommoord H2 (O) Ring Pass Delft H5 3-3 Definitief
.. HGC H2 (O) Westland H2 (O) 4-2 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) HUDITO H4 3-2 Definitief
.. Schiedam H4 Rotterdam H4 3-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Ring Pass Delft H5 Barendrecht H2 2-3 Definitief
.. Leonidas H9 Schiedam H4 1-3 Definitief
.. Rotterdam H4 Victoria H6 4-3 Definitief
.. Westland H2 (O) Pijnacker H2 (O) 5-1 Definitief
.. Alphen H3 HGC H2 (O) 2-1 Definitief
.. HUDITO H4 Ommoord H2 (O) 8-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Ommoord H2 (O) Westland H2 (O) 4-6 Definitief
.. HGC H2 (O) Rotterdam H4 5-1 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Leonidas H9 0-5 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Alphen H3 3-4 Definitief
.. Barendrecht H2 HUDITO H4 5-0 Definitief
.. Victoria H6 Schiedam H4 6-5 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Rotterdam H4 Pijnacker H2 (O) 1-5 Definitief
.. Leonidas H9 Victoria H6 3-3 Definitief
.. Westland H2 (O) Barendrecht H2 1-5 Definitief
.. Alphen H3 Ommoord H2 (O) 7-4 Definitief
.. Schiedam H4 HGC H2 (O) 3-5 Definitief
.. HUDITO H4 Ring Pass Delft H5 3-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. HUDITO H4 Leonidas H9 1-2 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Westland H2 (O) 1-0 Definitief
.. Ommoord H2 (O) Rotterdam H4 6-1 Definitief
.. HGC H2 (O) Victoria H6 4-2 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Schiedam H4 3-2 Definitief
.. Barendrecht H2 Alphen H3 3-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Victoria H6 Pijnacker H2 (O) 2-4 Definitief
.. Alphen H3 Ring Pass Delft H5 4-4 Definitief
.. Schiedam H4 Ommoord H2 (O) 4-3 Definitief
.. Rotterdam H4 Barendrecht H2 1-5 Definitief
.. Leonidas H9 HGC H2 (O) 2-3 Definitief
.. Westland H2 (O) HUDITO H4 4-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Pijnacker H2 (O) HGC H2 (O) 4-3 Definitief
.. Barendrecht H2 Schiedam H4 7-4 Definitief
.. Ommoord H2 (O) Victoria H6 4-3 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Rotterdam H4 2-1 Definitief
.. Westland H2 (O) Leonidas H9 1-3 Definitief
.. HUDITO H4 Alphen H3 4-7 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Rotterdam H4 HUDITO H4 2-4 Definitief
.. Alphen H3 Westland H2 (O) 8-1 Definitief
.. Victoria H6 Barendrecht H2 2-4 Definitief
.. Pijnacker H2 (O) Leonidas H9 1-2 Definitief
.. Schiedam H4 Ring Pass Delft H5 4-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Ommoord H2 (O) Pijnacker H2 (O) 2-7 Definitief
.. Leonidas H9 Alphen H3 2-1 Definitief
.. Westland H2 (O) Rotterdam H4 5-1 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 Victoria H6 1-3 Definitief
.. Barendrecht H2 HGC H2 (O) 2-5 Definitief
.. HUDITO H4 Schiedam H4 4-2 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. HGC H2 (O) Ommoord H2 (O) 6-4 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Westland H2 (O) Schiedam H4 3-5 Definitief
.. HUDITO H4 Victoria H6 3-1 Definitief
.. Alphen H3 Rotterdam H4 4-2 Definitief
.. Barendrecht H2 Pijnacker H2 (O) 4-1 Definitief
.. Leonidas H9 Ommoord H2 (O) 3-1 Definitief
.. Ring Pass Delft H5 HGC H2 (O) 2-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alphen H3 Barendrecht H2 14:30 Sportpark Zegersloot
  Leonidas H9 HUDITO H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H4 Ommoord H2 (O) 14:30 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H4 Pijnacker H2 (O) Sportpark HC Schiedam
  Victoria H6 HGC H2 (O) Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland H2 (O) Ring Pass Delft H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Barendrecht H2 Rotterdam H4 Sportpark 'De Doorbraak'
  HGC H2 (O) Leonidas H9 12:30 Roggewoning (HGC)
  HUDITO H4 Westland H2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Ommoord H2 (O) Schiedam H4 10:30 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pijnacker H2 (O) Victoria H6 11:00 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Ring Pass Delft H5 Alphen H3 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alphen H3 HUDITO H4 14:30 Sportpark Zegersloot
  HGC H2 (O) Pijnacker H2 (O) 12:30 Roggewoning (HGC)
  Leonidas H9 Westland H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H4 Ring Pass Delft H5 14:30 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H4 Barendrecht H2 Sportpark HC Schiedam
  Victoria H6 Ommoord H2 (O) Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Barendrecht H2 Victoria H6 Sportpark 'De Doorbraak'
  HUDITO H4 Rotterdam H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H9 Pijnacker H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord H2 (O) HGC H2 (O) 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft H5 Schiedam H4 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland H2 (O) Alphen H3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alphen H3 Leonidas H9 Sportpark Zegersloot
  HGC H2 (O) Barendrecht H2 Roggewoning (HGC)
  Pijnacker H2 (O) Ommoord H2 (O) 14:30 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Rotterdam H4 Westland H2 (O) 14:30 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H4 HUDITO H4 Sportpark HC Schiedam
  Victoria H6 Ring Pass Delft H5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren