Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Lonneke van der Zijpp    
Teammanager 1 Annet Pakvis    

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D5 12 30 9 3 0 36 13 0
2 Groen-Geel D5 12 28 9 1 2 20 10 0
3 Craeyenhout D4 12 26 7 5 0 32 15 0
4 Ommoord D2 12 23 7 2 3 29 18 0
5 Catwijck D2 12 20 6 2 4 27 20 0
6 Leonidas D9 12 17 5 2 5 18 24 0
7 Westland D3 12 16 5 1 6 30 28 0
8 Dopie D2 12 15 4 3 5 28 27 0
9 Alphen D2 12 12 4 0 8 16 25 0
10 Zoetermeer D3 12 10 2 4 6 13 18 0
11 Rotterdam D4 12 7 2 1 9 17 31 0
12 Roomburg D5 12 0 0 0 12 9 46 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam D4Alphen D2 (O)Catwijck D2 (O)Craeyenhout D4Dopie D2 (O)Groen-Geel D5Leonidas D9Ommoord D2 (O)Roomburg D5Victoria D5Westland D3Zoetermeer D3
Rotterdam D4   4-3 2-4 1-2 2-3 0-3 0-2 0-0
Alphen D2 (O)   0-2 4-1 1-3 0-1 2-1 2-0
Catwijck D2 (O)   1-1 2-3 0-1 6-2 2-1 3-0
Craeyenhout D4 1-0 3-1   2-2 2-0 4-1 2-2 8-1
Dopie D2 (O) 4-2 0-0   3-2 8-0 2-2
Groen-Geel D5 2-3 3-0   0-2 1-0 1-0
Leonidas D9 2-2 3-2   3-0 1-5 1-1
Ommoord D2 (O) 2-1 2-1 2-2 0-2 2-0   5-1 2-2
Roomburg D5 1-2 2-4 0-1 0-4   0-3
Victoria D5 4-1 3-0 6-2 2-2 2-0 4-1  
Westland D3 4-3 4-0 3-2 1-2 2-4 7-1 2-4  
Zoetermeer D3 1-2 1-2 4-1 3-2 1-2 0-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Victoria D5 Rotterdam D4 4-1 Definitief
.. Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4 Definitief
.. Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2 Definitief
.. Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D5 Westland D3 1-0 Definitief
.. Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1 Definitief
.. Westland D3 Roomburg D5 7-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0 Definitief
.. Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2 Definitief
.. Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0 Definitief
.. Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1 Definitief
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
.. Westland D3 Victoria D5 2-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2 Definitief
.. Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1 Definitief
.. Leonidas D9 Westland D3 1-5 Definitief
.. Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4 Definitief
.. Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0 Definitief
.. Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2 Definitief
.. Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0 Definitief
.. Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2 Definitief
.. Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2 Definitief
.. Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1 Definitief
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
.. Zoetermeer D3 Westland D3 0-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0 Definitief
.. Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2 Definitief
.. Westland D3 Rotterdam D4 4-3 Definitief
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
.. Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Roomburg D5 Groen-Geel D5 0-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Rotterdam D4 Catwijck D2 (O) 2-4 Definitief
.. Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 4-1 Definitief
.. Craeyenhout D4 Westland D3 8-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1 Definitief
.. Victoria D5 Groen-Geel D5 2-2 Definitief
.. Leonidas D9 Roomburg D5 3-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 1-0 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Craeyenhout D4 1-1 Definitief
.. Westland D3 Ommoord D2 (O) 2-4 Definitief
.. Alphen D2 (O) Leonidas D9 0-1 Definitief
.. Roomburg D5 Victoria D5 0-3 Definitief
.. Dopie D2 (O) Rotterdam D4 4-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zoetermeer D3 Roomburg D5 3-2 Definitief
.. Westland D3 Alphen D2 (O) 4-0 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1 Definitief
.. Craeyenhout D4 Dopie D2 (O) 2-2 Definitief
.. Rotterdam D4 Groen-Geel D5 1-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Catwijck D2 (O) Westland D3 2-1 Definitief
.. Leonidas D9 Zoetermeer D3 1-1 Definitief
.. Roomburg D5 Rotterdam D4 1-2 Definitief
.. Victoria D5 Alphen D2 (O) 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D5 Craeyenhout D4 2-3 Definitief
.. Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Zoetermeer D3 Victoria D5 1-2 Definitief
.. Westland D3 Dopie D2 (O) 3-2 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Groen-Geel D5 0-2 Definitief
.. Craeyenhout D4 Roomburg D5 4-1 Definitief
.. Rotterdam D4 Leonidas D9 2-3 Definitief
.. Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Victoria D5 Leonidas D9 2-0 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Westland D3 Groen-Geel D5 1-2 Definitief
.. Alphen D2 (O) Zoetermeer D3 2-0 Definitief
.. Rotterdam D4 Victoria D5 0-2 Definitief
.. Craeyenhout D4 Leonidas D9 2-0 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Roomburg D5 5-1 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Dopie D2 (O) 2-3 Definitief


Quick Links

Agenda
8-9-2020 Nieuwe leden info avond
11-9-2020 Bitjes happen bij HVW
Hele agenda
Hoofdsponsoren