Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Lonneke van der Zijpp    
Teammanager 1 Annet Pakvis    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 15178 Craeyenhout D4
14:45 thuis Veneco Veld (2)
17 mei 15243 OMHC D2
45
09:15 10:45 uit route
24 mei 15342 HC Alphen D2
45
11:00 12:30 uit route
7 jun 15356 Catwijck D2
thuis
14 jun 15470 Dopie D2
45
uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D5 12 30 9 3 0 36 13 0
2 Groen-Geel D5 12 28 9 1 2 20 10 0
3 Craeyenhout D4 12 26 7 5 0 32 15 0
4 Ommoord D2 12 23 7 2 3 29 18 0
5 Catwijck D2 12 20 6 2 4 27 20 0
6 Leonidas D9 12 17 5 2 5 18 24 0
7 Westland D3 12 16 5 1 6 30 28 0
8 Dopie D2 12 15 4 3 5 28 27 0
9 Alphen D2 12 12 4 0 8 16 25 0
10 Zoetermeer D3 12 10 2 4 6 13 18 0
11 Rotterdam D4 12 7 2 1 9 17 31 0
12 Roomburg D5 12 0 0 0 12 9 46 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam D4Alphen D2 (O)Catwijck D2 (O)Craeyenhout D4Dopie D2 (O)Groen-Geel D5Leonidas D9Ommoord D2 (O)Roomburg D5Victoria D5Westland D3Zoetermeer D3
Rotterdam D4   4-3 2-4 1-2 2-3 0-3 0-2 0-0
Alphen D2 (O)   0-2 4-1 1-3 0-1 2-1 2-0
Catwijck D2 (O)   1-1 2-3 0-1 6-2 2-1 3-0
Craeyenhout D4 1-0 3-1   2-2 2-0 4-1 2-2 8-1
Dopie D2 (O) 4-2 0-0   3-2 8-0 2-2
Groen-Geel D5 2-3 3-0   0-2 1-0 1-0
Leonidas D9 2-2 3-2   3-0 1-5 1-1
Ommoord D2 (O) 2-1 2-1 2-2 0-2 2-0   5-1 2-2
Roomburg D5 1-2 2-4 0-1 0-4   0-3
Victoria D5 4-1 3-0 6-2 2-2 2-0 4-1  
Westland D3 4-3 4-0 3-2 1-2 2-4 7-1 2-4  
Zoetermeer D3 1-2 1-2 4-1 3-2 1-2 0-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Victoria D5 Rotterdam D4 4-1 Definitief
.. Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4 Definitief
.. Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2 Definitief
.. Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D5 Westland D3 1-0 Definitief
.. Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1 Definitief
.. Westland D3 Roomburg D5 7-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0 Definitief
.. Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2 Definitief
.. Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0 Definitief
.. Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1 Definitief
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
.. Westland D3 Victoria D5 2-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2 Definitief
.. Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1 Definitief
.. Leonidas D9 Westland D3 1-5 Definitief
.. Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4 Definitief
.. Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0 Definitief
.. Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2 Definitief
.. Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0 Definitief
.. Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2 Definitief
.. Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2 Definitief
.. Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1 Definitief
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
.. Zoetermeer D3 Westland D3 0-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0 Definitief
.. Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2 Definitief
.. Westland D3 Rotterdam D4 4-3 Definitief
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
.. Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Roomburg D5 Groen-Geel D5 0-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Rotterdam D4 Catwijck D2 (O) 2-4 Definitief
.. Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 4-1 Definitief
.. Craeyenhout D4 Westland D3 8-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1 Definitief
.. Victoria D5 Groen-Geel D5 2-2 Definitief
.. Leonidas D9 Roomburg D5 3-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 1-0 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Craeyenhout D4 1-1 Definitief
.. Westland D3 Ommoord D2 (O) 2-4 Definitief
.. Alphen D2 (O) Leonidas D9 0-1 Definitief
.. Roomburg D5 Victoria D5 0-3 Definitief
.. Dopie D2 (O) Rotterdam D4 4-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zoetermeer D3 Roomburg D5 3-2 Definitief
.. Westland D3 Alphen D2 (O) 4-0 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1 Definitief
.. Craeyenhout D4 Dopie D2 (O) 2-2 Definitief
.. Rotterdam D4 Groen-Geel D5 1-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Catwijck D2 (O) Westland D3 2-1 Definitief
.. Leonidas D9 Zoetermeer D3 1-1 Definitief
.. Roomburg D5 Rotterdam D4 1-2 Definitief
.. Victoria D5 Alphen D2 (O) 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D5 Craeyenhout D4 2-3 Definitief
.. Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Zoetermeer D3 Victoria D5 1-2 Definitief
.. Westland D3 Dopie D2 (O) 3-2 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Groen-Geel D5 0-2 Definitief
.. Craeyenhout D4 Roomburg D5 4-1 Definitief
.. Rotterdam D4 Leonidas D9 2-3 Definitief
.. Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Victoria D5 Leonidas D9 2-0 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Westland D3 Groen-Geel D5 1-2 Definitief
.. Alphen D2 (O) Zoetermeer D3 2-0 Definitief
.. Rotterdam D4 Victoria D5 0-2 Definitief
.. Craeyenhout D4 Leonidas D9 2-0 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Roomburg D5 5-1 Definitief
.. Catwijck D2 (O) Dopie D2 (O) 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alphen D2 (O) Ommoord D2 (O) 12:15 Sportpark Zegersloot
  Catwijck D2 (O) Rotterdam D4 sportpark 'De Krom'
  Dopie D2 (O) Zoetermeer D3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel D5 Victoria D5 16:15 Roggewoning (Groen-Geel)
  Roomburg D5 Leonidas D9 Sportp. Roomburg
  Westland D3 Craeyenhout D4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Craeyenhout D4 Catwijck D2 (O) H.B.S. - Craeyenhout
  Leonidas D9 Alphen D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord D2 (O) Westland D3 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Rotterdam D4 Dopie D2 (O) 12:30 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D5 Roomburg D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer D3 Groen-Geel D5 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alphen D2 (O) Westland D3 12:30 Sportpark Zegersloot
  Catwijck D2 (O) Ommoord D2 (O) sportpark 'De Krom'
  Dopie D2 (O) Craeyenhout D4 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel D5 Rotterdam D4 9:15 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D9 Victoria D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D5 Zoetermeer D3 Sportp. Roomburg
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alphen D2 (O) Victoria D5 12:30 Sportpark Zegersloot
  Craeyenhout D4 Groen-Geel D5 H.B.S. - Craeyenhout
  Ommoord D2 (O) Dopie D2 (O) 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Rotterdam D4 Roomburg D5 16:15 Sportpark Hazelaarweg
  Westland D3 Catwijck D2 (O) Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D3 Leonidas D9 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Catwijck D2 (O) Alphen D2 (O) sportpark 'De Krom'
  Dopie D2 (O) Westland D3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel D5 Ommoord D2 (O) 18:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D9 Rotterdam D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D5 Craeyenhout D4 Sportp. Roomburg
  Victoria D5 Zoetermeer D3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren