Kies een ander team :
Meisjes A3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Cato Schoehuijs    
Coach 1 Danielle de Jong    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 27425 HV Victoria MA2
30
uit route
9 mei 27525 G.H.C. RAPID MA1
13:50 thuis Veneco Veld (2)
16 mei 27612 HC Ypenburg MA2
18:00 thuis Veneco Veld (2)
6 jun 27715 Catwijck MA2
45
uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MA2 6 18 6 0 0 47 8 0
2 HDS MA1 6 13 4 1 1 13 9 0
3 Rapid MA1 6 12 4 0 2 37 11 0
4 Noordwijk MA1 6 9 3 0 3 11 11 0
5 Roomburg MA2 7 6 2 0 5 9 19 0
6 Westland MA3 6 6 2 0 4 10 41 0
7 Catwijck MA2 5 4 1 1 3 7 21 0
8 Ypenburg MA2 6 3 1 0 5 10 24 0

Uitslagenmatrix
  Catwijck MA2Noordwijk MA1Rapid MA1Roomburg MA2Victoria MA2HDS MA1Westland MA3Ypenburg MA2
Catwijck MA2   1-12 2-2
Noordwijk MA1 3-1   0-1 2-3
Rapid MA1 5-1   14-0 8-1
Roomburg MA2 4-1 0-2 1-6   2-1
Victoria MA2 4-2 5-1   3-1
HDS MA1 4-2 1-0   4-2
Westland MA3 3-1 1-15  
Ypenburg MA2 0-2 1-3 2-8 5-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Ypenburg MA2 Noordwijk MA1 1-3 Definitief
.. Victoria MA2 Rapid MA1 4-2 Definitief
.. Roomburg MA2 Catwijck MA2 4-1 Definitief
.. HDS MA1 Westland MA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Catwijck MA2 Victoria MA2 1-12 Definitief
.. Rapid MA1 Ypenburg MA2 8-1 Definitief
.. Noordwijk MA1 HDS MA1 0-1 Definitief
.. Westland MA3 Roomburg MA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Victoria MA2 Roomburg MA2 5-1 Definitief
.. HDS MA1 Rapid MA1 4-2 Definitief
.. Ypenburg MA2 Catwijck MA2 0-2 Definitief
.. Noordwijk MA1 Westland MA3 2-3 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Roomburg MA2 Ypenburg MA2 2-1 Definitief
.. Rapid MA1 Noordwijk MA1 5-1 Definitief
.. Westland MA3 Victoria MA2 1-15 Definitief
.. Catwijck MA2 HDS MA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. HDS MA1 Roomburg MA2 1-0 Definitief
.. Ypenburg MA2 Victoria MA2 2-8 Definitief
.. Rapid MA1 Westland MA3 14-0 Definitief
.. Noordwijk MA1 Catwijck MA2 3-1 Definitief
MAANDAG 2 MAART 2020
.. Roomburg MA2 Rapid MA1 1-6 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Roomburg MA2 Noordwijk MA1 0-2 Definitief
.. Victoria MA2 HDS MA1 3-1 Definitief
.. Ypenburg MA2 Westland MA3 5-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  HDS MA1 Catwijck MA2 Madestein (Loosduinen)
  Noordwijk MA1 Rapid MA1 t/o zwembad BinnenZee
  Victoria MA2 Westland MA3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Ypenburg MA2 Roomburg MA2 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Catwijck MA2 Noordwijk MA1 sportpark 'De Krom'
  Roomburg MA2 HDS MA1 Sportp. Roomburg
  Victoria MA2 Ypenburg MA2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland MA3 Rapid MA1 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  HDS MA1 Victoria MA2 Madestein (Loosduinen)
  Noordwijk MA1 Roomburg MA2 t/o zwembad BinnenZee
  Rapid MA1 Catwijck MA2 Sportpark Molenvliet
  Westland MA3 Ypenburg MA2 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Catwijck MA2 Westland MA3 sportpark 'De Krom'
  Rapid MA1 Roomburg MA2 Sportpark Molenvliet
  Victoria MA2 Noordwijk MA1 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Ypenburg MA2 HDS MA1 Sportcomplex "De Bras"

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren