Kies een ander team :
Meisjes D3

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 2 Ronald Zuidgeest    
Hoofdtrain(st)er 1 Movella Training    
Train(st)er 1 Sophie Veraart    
Train(st)er 2 Nienke De Jong    
Train(st)er 3 Emily Jansen    
Coach 1 Anko Goudswaard    
Coach 1 Peter Dekker    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 57725 De Kieviten MD2
45
uit route
9 mei 57842 MHC Forescate MD3
11:00 thuis Worldstream Veld (3)
16 mei 57956 Craeyenhout MD5
30
11:05 12:05 uit route
6 jun 58180 LOHC MD6
45
uit route
13 jun 58210 Catwijck MD4
thuis
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate MD3 1 3 1 0 0 2 0 0
2 Kieviten MD2 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Catwijck MD4 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Leiden MD6 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Westland MD3 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Craeyenhout MD5 1 0 0 0 1 0 2 0

Uitslagenmatrix
  Craeyenhout MD5Forescate MD3Kieviten MD2Leiden MD6Catwijck MD4Westland MD3
Craeyenhout MD5   0-2
Forescate MD3  
Kieviten MD2  
Leiden MD6  
Catwijck MD4 2-2  
Westland MD3 2-3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Westland MD3 Kieviten MD2 2-3 Definitief
.. Craeyenhout MD5 Forescate MD3 0-2 Definitief
.. Catwijck MD4 Leiden MD6 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Forescate MD3 Craeyenhout MD5 10:05 Sportpark 'Adegeest'
  Kieviten MD2 Westland MD3 De Schulpweide
  Leiden MD6 Catwijck MD4 8:30 Sportp. de Krogt
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Catwijck MD4 Kieviten MD2 sportpark 'De Krom'
  Craeyenhout MD5 Leiden MD6 11:35 H.B.S. - Craeyenhout
  Westland MD3 Forescate MD3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Craeyenhout MD5 Westland MD3 12:05 H.B.S. - Craeyenhout
  Forescate MD3 Catwijck MD4 8:30 Sportpark 'Adegeest'
  Leiden MD6 Kieviten MD2 Sportp. de Krogt
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Catwijck MD4 Craeyenhout MD5 sportpark 'De Krom'
  Kieviten MD2 Forescate MD3 De Schulpweide
  Leiden MD6 Westland MD3 Sportp. de Krogt
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Craeyenhout MD5 Kieviten MD2 8:30 H.B.S. - Craeyenhout
  Forescate MD3 Leiden MD6 Sportpark 'Adegeest'
  Westland MD3 Catwijck MD4 Sportp. 'Hoge Bomen'

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren