Kies een ander team :
Meisjes D6z

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 2 Christa Valk    
Coach 1 Fred Kettenis    

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 jan 36832 Craeyenhout MD6
10
13:10 13:50 uit Westlandhal
Zaalleiding : HVWestland  
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM 'S-GRAVENZANDE
hal: Veld 1
 
30 jan 36744 HV Victoria MD6
10
11:50 12:30 thuis Westlandhal
Zaalleiding : HVWestland  
  Westlandhal
Spinel 4
2691TM 'S-GRAVENZANDE
hal: Veld 1
 
6 feb 36493 Rijswijksche Hockey Club MD5
0
08:00 08:30 uit Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
6 feb 36593 HV Victoria MD6
0
08:40 09:10 uit Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
13 feb 37598 Hockeyclub Barendrecht MD9
0
10:20 10:50 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
13 feb 37521 Hockey Club Wateringse Veld MD5
0
09:40 10:10 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 2
 
1 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD9 4 10 3 1 0 11 6 0
2 Victoria MD6 2 4 1 1 0 10 3 0
3 Wateringse veld MD5 4 3 1 0 3 5 11 0
4 Barendrecht MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Craeyenhout MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westland MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijswijk MD5 2 0 0 0 2 1 7 0

Uitslagenmatrix
  Victoria MD6Rijswijk MD5Berkel-Rodenrijs MD9Wateringse veld MD5Craeyenhout MD6Westland MD6Barendrecht MD9
Victoria MD6  
Rijswijk MD5  
Berkel-Rodenrijs MD9 3-3 4-1   2-1
Wateringse veld MD5 0-7 3-0 1-2  
Craeyenhout MD6  
Westland MD6  
Barendrecht MD9  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Wateringse veld MD5 Victoria MD6 0-7 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MD9 Victoria MD6 3-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MD9 Wateringse veld MD5 2-1 Definitief
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Wateringse veld MD5 Berkel-Rodenrijs MD9 1-2 Definitief
.. Wateringse veld MD5 Rijswijk MD5 3-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MD9 Rijswijk MD5 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Craeyenhout MD6 Westland MD6 13:50 Westlandhal
  Victoria MD6 Craeyenhout MD6 13:10 Westlandhal
  Westland MD6 Victoria MD6 12:30 Westlandhal
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MD9 Craeyenhout MD6 10:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht MD9 Wateringse veld MD5 9:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Rijswijk MD5 Victoria MD6 9:50 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MD5 Westland MD6 8:30 Schilp, Sporthal de
  Victoria MD6 Westland MD6 9:10 Schilp, Sporthal de
  Wateringse veld MD5 Craeyenhout MD6 10:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MD9 Westland MD6 10:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Craeyenhout MD6 Berkel-Rodenrijs MD9 9:10 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MD5 Berkel-Rodenrijs MD9 9:50 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MD5 Craeyenhout MD6 8:30 Schilp, Sporthal de
  Wateringse veld MD5 Barendrecht MD9 9:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Wateringse veld MD5 Westland MD6 10:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MD9 Berkel-Rodenrijs MD9 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Barendrecht MD9 Victoria MD6 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Victoria MD6 Berkel-Rodenrijs MD9 10:50 Leonidas Hockey Dome

Quick Links

Agenda
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
7-2-2022 Trimmers 2 - Waddinxveen 1
14-2-2022 Trimmers 1 - Kieviten 1
15-2-2022 Bestuursvergadering
Hele agenda
Hoofdsponsoren