Kies een ander team :
Meisjes B3z

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Ronald Rensen    

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan 43645 MHV Evergreen MB1
30
14:10 15:10 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
29 jan 43566 HV Spijkenisse MB3
30
14:50 15:50 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland MB3 4 9 3 0 1 14 8 0
2 Schiedam MB4 3 6 2 0 1 9 8 0
3 HDS MB3 2 4 1 1 0 2 1 0
4 Evergreen MB1 3 4 1 1 1 6 6 0
5 Spijkenisse MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijswijk MB3 2 0 0 0 2 1 4 0
7 Pollux MB2 2 0 0 0 2 2 7 0

Uitslagenmatrix
  Evergreen MB1Rijswijk MB3HDS MB3Spijkenisse MB3Westland MB3Pollux MB2Schiedam MB4
Evergreen MB1   3-1 1-1
Rijswijk MB3   0-1
HDS MB3  
Spijkenisse MB3  
Westland MB3 4-2   4-0 1-2
Pollux MB2  
Schiedam MB4 4-5 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Westland MB3 Schiedam MB4 1-2 Definitief
.. Westland MB3 Evergreen MB1 4-2 Definitief
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
.. Schiedam MB4 Pollux MB2 3-2 Definitief
.. Schiedam MB4 Westland MB3 4-5 Definitief
.. Rijswijk MB3 HDS MB3 0-1 Definitief
.. Westland MB3 Pollux MB2 4-0 Definitief
.. Evergreen MB1 HDS MB3 1-1 Definitief
.. Evergreen MB1 Rijswijk MB3 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Evergreen MB1 Westland MB3 15:10 Akkers, Sporthal De
  HDS MB3 Pollux MB2 15:30 Polderpoort, Sporthal de
  HDS MB3 Schiedam MB4 16:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MB2 Schiedam MB4 16:50 Polderpoort, Sporthal de
  Spijkenisse MB3 Evergreen MB1 14:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB3 Westland MB3 15:50 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Rijswijk MB3 Pollux MB2 14:30 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MB3 Spijkenisse MB3 15:50 Schilp, Sporthal de
  Spijkenisse MB3 Pollux MB2 15:10 Schilp, Sporthal de
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Schiedam MB4 Spijkenisse MB3 14:10 Craeyenest Hockey Dome
  Schiedam MB4 HDS MB3 14:50 Craeyenest Hockey Dome
  Spijkenisse MB3 HDS MB3 13:30 Craeyenest Hockey Dome
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  HDS MB3 Evergreen MB1 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MB2 HDS MB3 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MB2 Evergreen MB1 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Rijswijk MB3 Schiedam MB4 13:10 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB3 Rijswijk MB3 13:50 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB3 Schiedam MB4 12:30 Akkers, Sporthal De

Quick Links

Agenda
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
7-2-2022 Trimmers 2 - Waddinxveen 1
14-2-2022 Trimmers 1 - Kieviten 1
15-2-2022 Bestuursvergadering
Hele agenda
Hoofdsponsoren