Kies een ander team :
Meisjes A4z

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 2 Wim 't Hart    
Coach 1 Ronald Schulte    
Coach 2 Hans Prins    
Coach 2 Carin Zwinkels    
Train(st)er 1 Amy Wolvers    

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan 45868 Hockeyclub Barendrecht MA5
0
14:00 14:30 thuis Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
29 jan 45357 HC Schiedam MA2
0
14:40 15:10 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
6 feb 45841 HC Schiedam MA2
15
11:45 12:30 thuis Wielepet, Sporthal De
Zaalleiding : HVWestland  
  Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
 
6 feb 45204 HV Spijkenisse MA1
15
13:05 13:50 thuis Wielepet, Sporthal De
Zaalleiding : HVWestland  
  Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN MONSTER
hal: Veld 1
 
12 feb 44859 Hockeyclub Barendrecht MA5
0
18:20 18:50 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
12 feb 44748 R.G.H.C. Tempo '34 MA2
0
17:40 18:10 uit Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht/ Blaashal HCB
Zuider Carnisseweg 101
2993AZ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MA2 4 8 2 2 0 11 4 0
2 Spijkenisse MA1 4 7 2 1 1 7 7 0
3 Barendrecht MA5 2 6 2 0 0 6 2 0
4 Forcial MA1 4 5 1 2 1 6 9 0
5 Tempo '34 MA2 4 3 0 3 1 5 8 0
6 Rotterdam MA7 4 2 0 2 2 4 7 0
7 Westland MA4 2 0 0 0 2 4 6 0

Uitslagenmatrix
  Spijkenisse MA1Forcial MA1Tempo '34 MA2Rotterdam MA7Westland MA4Barendrecht MA5Schiedam MA2
Spijkenisse MA1   2-2 2-1 1-4
Forcial MA1  
Tempo '34 MA2 0-0   2-2 2-2
Rotterdam MA7 0-2   1-2
Westland MA4 3-4  
Barendrecht MA5  
Schiedam MA2 4-0 4-1 1-1  

Uitslagen
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Tempo '34 MA2 Schiedam MA2 2-2 Definitief
.. Westland MA4 Forcial MA1 3-4 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Westland MA4 2-1 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Forcial MA1 2-2 Definitief
.. Tempo '34 MA2 Rotterdam MA7 2-2 Definitief
.. Schiedam MA2 Rotterdam MA7 1-1 Definitief
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
.. Spijkenisse MA1 Barendrecht MA5 1-4 Definitief
.. Schiedam MA2 Forcial MA1 4-0 Definitief
.. Rotterdam MA7 Barendrecht MA5 1-2 Definitief
.. Tempo '34 MA2 Forcial MA1 0-0 Definitief
.. Rotterdam MA7 Spijkenisse MA1 0-2 Definitief
.. Schiedam MA2 Tempo '34 MA2 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Schiedam MA2 Barendrecht MA5 15:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Schiedam MA2 Westland MA4 15:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Westland MA4 Barendrecht MA5 14:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MA5 Rotterdam MA7 16:10 Voorne Hockey Dome
  Forcial MA1 Barendrecht MA5 15:30 Voorne Hockey Dome
  Forcial MA1 Rotterdam MA7 16:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Spijkenisse MA1 Schiedam MA2 13:10 Wielepet, Sporthal De
  Westland MA4 Spijkenisse MA1 13:50 Wielepet, Sporthal De
  Westland MA4 Schiedam MA2 12:30 Wielepet, Sporthal De
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Barendrecht MA5 Westland MA4 18:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Barendrecht MA5 Tempo '34 MA2 17:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Rotterdam MA7 Schiedam MA2 16:50 Schiedam Hockey Dome
  Schiedam MA2 Spijkenisse MA1 15:30 Schiedam Hockey Dome
  Spijkenisse MA1 Rotterdam MA7 16:10 Schiedam Hockey Dome
  Tempo '34 MA2 Westland MA4 18:10 Barendrecht/ Blaashal HCB
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Forcial MA1 Tempo '34 MA2 14:10 Voorne Hockey Dome
  Forcial MA1 Spijkenisse MA1 13:25 Voorne Hockey Dome
  Spijkenisse MA1 Tempo '34 MA2 14:50 Voorne Hockey Dome

Quick Links

Agenda
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
7-2-2022 Trimmers 2 - Waddinxveen 1
14-2-2022 Trimmers 1 - Kieviten 1
15-2-2022 Bestuursvergadering
Hele agenda
Hoofdsponsoren