Kies een ander team :
Meisjes A5z

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Marco van den Berg    
Train(st)er 1 Amy Wolvers    

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
6 feb 44833 D.H.C. Hudito MA3
35
10:05 11:10 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
6 feb 45998 Berkel Rodenrijs MA5
35
10:45 11:50 uit Oostmeer, Sporthal de
  Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
6 feb 45900 HDS MA5
0
12:20 12:50 uit Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
6 feb 45983 Hockey Club Wateringse Veld MA3
0
11:40 12:10 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
20 feb 45636 D.H.C. Hudito MA3
0
13:40 14:10 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
 
20 feb 45669 Craeyenhout MA3
0
13:00 13:30 thuis Craeyenest Hockey Dome
  Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1b
2565AB 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wateringse veld MA3 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Westland MA5 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Berkel-Rodenrijs MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDS MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HUDITO MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijswijk MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Craeyenhout MA3 2 0 0 0 2 4 7 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO MA3HDS MA5Craeyenhout MA3Berkel-Rodenrijs MA5Westland MA5Wateringse veld MA3Rijswijk MA5
HUDITO MA3  
HDS MA5  
Craeyenhout MA3   3-4 1-3
Berkel-Rodenrijs MA5  
Westland MA5  
Wateringse veld MA3 3-2  
Rijswijk MA5  

Uitslagen
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Craeyenhout MA3 Wateringse veld MA3 1-3 Definitief
.. Wateringse veld MA3 Westland MA5 3-2 Definitief
.. Craeyenhout MA3 Westland MA5 3-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  HUDITO MA3 Rijswijk MA5 12:30 Schiedam Hockey Dome
  HUDITO MA3 Craeyenhout MA3 13:50 Schiedam Hockey Dome
  Rijswijk MA5 Craeyenhout MA3 13:10 Schiedam Hockey Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA5 Westland MA5 11:50 Oostmeer, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MA5 HUDITO MA3 10:30 Oostmeer, Sporthal de
  HDS MA5 Westland MA5 12:50 Craeyenest Hockey Dome
  HDS MA5 Wateringse veld MA3 11:30 Craeyenest Hockey Dome
  HUDITO MA3 Westland MA5 11:10 Oostmeer, Sporthal de
  Westland MA5 Wateringse veld MA3 12:10 Craeyenest Hockey Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MA5 Rijswijk MA5 15:50 Schilp, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs MA5 Wateringse veld MA3 15:10 Schilp, Sporthal de
  Craeyenhout MA3 HUDITO MA3 14:50 Craeyenest Hockey Dome
  Wateringse veld MA3 Rijswijk MA5 14:30 Schilp, Sporthal de
  Westland MA5 Craeyenhout MA3 13:30 Craeyenest Hockey Dome
  Westland MA5 HUDITO MA3 14:10 Craeyenest Hockey Dome

Quick Links

Agenda
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
7-2-2022 Trimmers 2 - Waddinxveen 1
14-2-2022 Trimmers 1 - Kieviten 1
15-2-2022 Bestuursvergadering
Hele agenda
Hoofdsponsoren