Kies een ander team :
JO18-1

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Vincent Dekker    
Hoofdtrain(st)er 1 Vincent Dekker    
Hoofdtrain(st)er 2 Auke van de Beek    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt LOHC JO18-2
45
uit route
18 mrt Hockey Club Rotterdam JO18-2
thuis
25 mrt Klein Zwitserland JO18-2
45
uit route
1 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club JO18-1
thuis
15 apr HC Ypenburg JO18-1
30
uit route
22 apr MHC Woerden JO18-1
thuis
13 mei R.H.V. Leonidas JO18-1
30
uit route
20 mei LOHC JO18-2
thuis
27 mei Hockey Club Rotterdam JO18-2
30
uit route
3 jun Klein Zwitserland JO18-2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas JO18-1 4 12 4 0 0 26 7 0
2 Rotterdam JO18-2 4 7 2 1 1 14 14 0
3 Woerden JO18-1 4 7 2 1 1 9 10 0
4 Westland JO18-1 4 6 2 0 2 17 15 0
5 Ypenburg JO18-1 4 6 2 0 2 15 14 0
6 Klein Zwitserland JO18-2 4 6 2 0 2 10 11 0
7 Dordrecht JO18-1 4 3 1 0 3 7 14 0
8 Leiden JO18-2 4 0 0 0 4 5 18 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Ypenburg JO18-1 Rotterdam JO18-2 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht JO18-1 Westland JO18-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas JO18-1 Klein Zwitserland JO18-2 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden JO18-1 Leiden JO18-2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Rotterdam JO18-2 Woerden JO18-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Westland JO18-1 Ypenburg JO18-1 (4-6)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland JO18-2 Dordrecht JO18-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden JO18-2 Leonidas JO18-1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Leonidas JO18-1 Rotterdam JO18-2 (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg JO18-1 Dordrecht JO18-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Woerden JO18-1 Westland JO18-1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden JO18-2 Klein Zwitserland JO18-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Westland JO18-1 Leonidas JO18-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht JO18-1 Woerden JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland JO18-2 Ypenburg JO18-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rotterdam JO18-2 Leiden JO18-2 (6-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Leonidas JO18-1 Dordrecht JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leiden JO18-2 Westland JO18-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Rotterdam JO18-2 Klein Zwitserland JO18-2 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Woerden JO18-1 Ypenburg JO18-1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Dordrecht JO18-1 Leiden JO18-2 0:00 Schenkeldijk
  Ypenburg JO18-1 Leonidas JO18-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Woerden JO18-1 Klein Zwitserland JO18-2 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Westland JO18-1 Rotterdam JO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Leiden JO18-2 Ypenburg JO18-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Rotterdam JO18-2 Dordrecht JO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas JO18-1 Woerden JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Klein Zwitserland JO18-2 Westland JO18-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Leiden JO18-2 Woerden JO18-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Rotterdam JO18-2 Ypenburg JO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland JO18-1 Dordrecht JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Klein Zwitserland JO18-2 Leonidas JO18-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Ypenburg JO18-1 Westland JO18-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Woerden JO18-1 Rotterdam JO18-2 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Dordrecht JO18-1 Klein Zwitserland JO18-2 0:00 Schenkeldijk
  Leonidas JO18-1 Leiden JO18-2 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Klein Zwitserland JO18-2 Leiden JO18-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam JO18-2 Leonidas JO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Westland JO18-1 Woerden JO18-1 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Dordrecht JO18-1 Ypenburg JO18-1 0:00 Schenkeldijk
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Ypenburg JO18-1 Klein Zwitserland JO18-2 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Woerden JO18-1 Dordrecht JO18-1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'
  Leonidas JO18-1 Westland JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leiden JO18-2 Rotterdam JO18-2 0:00 Sportpark de Krogt
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Klein Zwitserland JO18-2 Rotterdam JO18-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Westland JO18-1 Leiden JO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Dordrecht JO18-1 Leonidas JO18-1 0:00 Schenkeldijk
  Ypenburg JO18-1 Woerden JO18-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Rotterdam JO18-2 Westland JO18-1 0:00 Sportpark Hazelaarweg
  Leonidas JO18-1 Ypenburg JO18-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Klein Zwitserland JO18-2 Woerden JO18-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden JO18-2 Dordrecht JO18-1 0:00 Sportpark de Krogt
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Dordrecht JO18-1 Rotterdam JO18-2 0:00 Schenkeldijk
  Ypenburg JO18-1 Leiden JO18-2 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Westland JO18-1 Klein Zwitserland JO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Woerden JO18-1 Leonidas JO18-1 0:00 Sportpark 'Cromwijck II'

Quick Links

Agenda
30-11-2022 Algemene Ledenvergadering
6-12-2022 Bestuursvergadering
9-12-2022 Wintersluiting HVW
13-12-2022 Evaluatie barteam zondag
Hele agenda
Hoofdsponsoren