Kies een ander team :
MO18-2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 1 Johan Fioole    
Train(st)er 3 Rachel van den Beukel    
Train(st)er 2 Yara van Velthoven    
Train(st)er 4 Iris Samantha den Hartog    
Coach 1 Johan Fioole    
Coach 2 Yara van Velthoven    

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 dec Hockey Club Wateringse Veld MO18-2
15
12:20 13:15 uit route
11 mrt OMHC MO18-2
thuis
18 mrt HDS MO18-2
15
uit route
25 mrt Goudse MHC MO18-3
45
uit route
1 apr HC Schiedam MO18-3
thuis
15 apr Hockeyclub Barendrecht MO18-4
30
uit route
22 apr Ring Pass Delft MO18-3
thuis
13 mei Hockey Club Wateringse Veld MO18-2
thuis
20 mei OMHC MO18-2
45
uit route
3 jun HDS MO18-2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda MO18-3 4 10 3 1 0 10 6 0
2 Schiedam MO18-3 4 7 2 1 1 14 10 0
3 Westland MO18-2 4 7 2 1 1 12 8 0
4 HDS MO18-2 4 7 2 1 1 7 3 0
5 Ommoord MO18-2 4 6 2 0 2 7 6 0
6 Barendrecht MO18-4 4 6 2 0 2 12 15 0
7 Wateringse veld MO18-2 4 3 1 0 3 5 12 0
8 Ring Pass Delft MO18-3 4 0 0 0 4 3 10 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Wateringse veld MO18-2 HDS MO18-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO18-4 Schiedam MO18-3 (3-7)final Nog niet bevestigd.
.. Westland MO18-2 Gouda MO18-3 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Schiedam MO18-3 Westland MO18-2 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDS MO18-2 Ommoord MO18-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft MO18-3 Barendrecht MO18-4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Westland MO18-2 Barendrecht MO18-4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Wateringse veld MO18-2 Schiedam MO18-3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDS MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord MO18-2 Gouda MO18-3 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Ring Pass Delft MO18-3 Westland MO18-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam MO18-3 Ommoord MO18-2 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gouda MO18-3 HDS MO18-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Barendrecht MO18-4 Wateringse veld MO18-2 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
  Gouda MO18-3 Ring Pass Delft MO18-3 11:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Wateringse veld MO18-2 Westland MO18-2 13:15 Wateringse Veld
  HDS MO18-2 Schiedam MO18-3 15:25 Madestein (Loosduinen)
  Ommoord MO18-2 Barendrecht MO18-4 15:30 Sportpark Marcel Duchampplein
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Schiedam MO18-3 Gouda MO18-3 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Wateringse veld MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 0:00 Wateringse Veld
  Barendrecht MO18-4 HDS MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Westland MO18-2 Ommoord MO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Ring Pass Delft MO18-3 Schiedam MO18-3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Ommoord MO18-2 Wateringse veld MO18-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  HDS MO18-2 Westland MO18-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Gouda MO18-3 Barendrecht MO18-4 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Ring Pass Delft MO18-3 Ommoord MO18-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  HDS MO18-2 Wateringse veld MO18-2 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Gouda MO18-3 Westland MO18-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Schiedam MO18-3 Barendrecht MO18-4 0:00 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Wateringse veld MO18-2 Gouda MO18-3 0:00 Wateringse Veld
  Ommoord MO18-2 HDS MO18-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Barendrecht MO18-4 Ring Pass Delft MO18-3 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Westland MO18-2 Schiedam MO18-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Schiedam MO18-3 Wateringse veld MO18-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Barendrecht MO18-4 Westland MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Ring Pass Delft MO18-3 HDS MO18-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Gouda MO18-3 Ommoord MO18-2 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Ommoord MO18-2 Schiedam MO18-3 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Wateringse veld MO18-2 Barendrecht MO18-4 0:00 Wateringse Veld
  HDS MO18-2 Gouda MO18-3 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Westland MO18-2 Ring Pass Delft MO18-3 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Ring Pass Delft MO18-3 Gouda MO18-3 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam MO18-3 HDS MO18-2 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Barendrecht MO18-4 Ommoord MO18-2 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Westland MO18-2 Wateringse veld MO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Gouda MO18-3 Schiedam MO18-3 0:00 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Ommoord MO18-2 Westland MO18-2 0:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft MO18-3 Wateringse veld MO18-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  HDS MO18-2 Barendrecht MO18-4 0:00 Madestein (Loosduinen)
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Westland MO18-2 HDS MO18-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Wateringse veld MO18-2 Ommoord MO18-2 0:00 Wateringse Veld
  Schiedam MO18-3 Ring Pass Delft MO18-3 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Barendrecht MO18-4 Gouda MO18-3 0:00 Sportpark 'De Doorbraak'

Quick Links

Agenda
30-11-2022 Algemene Ledenvergadering
6-12-2022 Bestuursvergadering
9-12-2022 Wintersluiting HVW
13-12-2022 Evaluatie barteam zondag
Hele agenda
Hoofdsponsoren