Wedstrijdschema
laat schema zien voor

23 september | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 5250 MHC Forescate JA1 30 0 4 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B1 6070 D.H.C. Hudito JB1 30 1 2 uit -   info
Jongens B2 5640 V.M.H.C. CARTOUCHE JB3 30 1 6 uit -   info
Jongens B3 5723 MHV Evergreen JB2 15 3 3 uit -   info
Jongens C1 6234 LOHC JC2 1 0 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Veteranen A (va-h)
Jongens C2 6370 H.C. Derby JC2 2 1 Veld 3  info
Fluiten: Marissa Koene (Meisjes A3) en Ferry van der Pal
Jongens D1 7017 hdm JD2 30 3 1 uit -   info
Jongens D2 7162 HC Ypenburg JD2 1 4 Veld 2  info
Fluiten: Leen de Mos en Maarten van der Starre
Jongens D3 7012 HDS JD2 6 4 Veld 3  info
Fluiten: Esmee van Kester (Meisjes B1) en Noa Ruigrok (Meisjes B1)
Jongens 8E1 566 Berkel Rodenrijs J8E3 08:15 08:45 Veld 3  info
Jongens E2 901 Klein Zwitserland JE8 45 11:45 13:00 uit -   info
Jongens E3 810 Klein Zwitserland JE10 08:15 08:45 Veld 2  info
Jongens F1 1459 HC Pijnacker JF1 08:15 08:45 Rabobank Veld (1)  info

23 september | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 7559 HC De Hoeksche Waard MA2 8 0 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Dames 1 (D1)
Meisjes A2 8196 L.S.C. ALECTO MA4 45 13:35 15:00 uit -   info
Meisjes A3 7585 Catwijck MA4 1 10 Veld 2  info
Fluiten: Dames 4 (D4 Js)
Meisjes B1 8802 HV Victoria MB1 0 3 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Paul Litjens (Veteranen A) en Rinco Potman
Meisjes B2 9290 MHV Evergreen MB1 15 5 0 uit -   info
Meisjes B3 9391 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB4 3 1 Veld 2  info
Fluiten: Veterinnen A (va-d) Zondag
Meisjes B4 9564 HC De Hoeksche Waard MB3 30 0 5 uit -   info
Meisjes B5 9228 HC Capelle MB3 5 3 Veld 2  info
Fluiten: José Litjens (Veterinnen A) en Bert Dijkhuizen (Trimmers A)
Meisjes C1 10171 Leidse Hockey Club Roomburg MC1 30 2 1 uit -   info
Meisjes C2 10489 Hockey Club Rotterdam MC4 30 1 2 uit -   info
Meisjes C3 9968 Ring Pass Delft MC4 5 0 Veld 3  info
Fluiten: Fenna Endlich (Meisjes A1) en Mandy de Keizer (Meisjes A1)
Meisjes C5 9812 Barendrecht MC5 30 1 2 uit -   info
Meisjes C6 10923 Noordwijk MC6 45 4 1 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C7 11022 HC De Hoeksche Waard MC4 1 18 Veld 3  info
Fluiten: Charlotte Groot (Meisjes B3) en Rosanne van Kampen (Meisjes B3)
Meisjes D1 11796 Noordwijk MD1 1 16 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Femke Beukers (Meisjes A1) en Annebel Beekenkamp (Meisjes A1)
Meisjes D2 11909 V.M.H.C. CARTOUCHE MD4 2 2 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Eefje Nowee (Meisjes A1) en Noa van Rijswijk (Meisjes A1)
Meisjes D3 11771 HC Schiedam MD2 0 11 Veld 3  info
Fluiten: Anouk Zuidgeest (Meisjes B1) en Mylène Zwarts (Meisjes B1)
Meisjes D4 11236 HC Ypenburg MD4 5 7 Veld 2  info
Fluiten: Dafne van Velden (Meisjes B1) en Naomi van Zon (Meisjes B1)
Meisjes D5 11833 Leidse Hockey Club Roomburg MD3 30 0 10 uit -   info
Meisjes D6 11826 HC Alphen MD8 45 3 2 uit -   info
Meisjes D7 11849 HC Ypenburg MD6 0 12 Veld 3  info
Fluiten: Daphne di Addario (Meisjes A1) en Marjon Barendse (Meisjes A1)
Meisjes 8E1 2618 HDS M8E1 08:15 08:45 Veld 3  info
Meisjes 8E2 1916 HGC M8E2 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld C & D, HV Westland rood shirt  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E3 2349 HV Bleiswijk M8E3 08:15 08:45 Veld 2  info
  gele kaasflappen gebruiken  
Meisjes E5 3800 HV Spijkenisse ME4 08:15 08:45 Rabobank Veld (1)  info
Meisjes E6 4002 hdm ME9 30 09:45 10:45 uit -   info
Meisjes E7 3835 HC Pijnacker ME5 30 08:45 09:45 uit -   info
Meisjes E8 18653 Rijswijksche Hockey Club ME6 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes E9 3941 MHC Forescate ME8 30 07:45 08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F1 5100 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF2 45 08:15 09:30 uit -   info
Meisjes F2 4976 Klein Zwitserland MF3 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes F3 4830 R.H.V. Leonidas MF4 08:15 08:45 Rabobank Veld (1)  info
Meisjes F4 5149 Wateringse veld MF3 08:15 08:45 Rabobank Veld (1)  info

23 september | Mixed

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Toppers 1 1408 HC Waddinxveen G 1 6 5 Veld 2  info
Fluiten: Annemijn de Koning (Meisjes A3) en Jill Dijkhuizen (Meisjes A3)


Quick Links

Agenda
27-9-2017 Brainstormsessie Businessclub
3-10-2017 Bestuursvergadering
9-10-2017 HT2 cursus
9-10-2017 Trimmers Westland 2 - Westland
Hele agenda
Hoofdsponsoren