Wedstrijdschema
laat schema zien voor

3 december | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JO12-1 Berkel Rodenrijs JO12-3 14:15 14:45 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Enrico van Dijk en Jade Nederpel (MO16-4)
JO14-1 V.M.H.C. CARTOUCHE JO14-3 30 12:15 13:15 uit - KG Zand  info
JO14-2 HC Pijnacker JO14-1 12:25 12:55 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Enrico van Dijk
JO16-1 HC Alphen JO16-2 45 13:45 15:00 uit - KG Water  info
JO18-2 Hockey Club Rotterdam JO18-3 30 13:10 14:10 uit - KG Water  info

3 december | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 HDS MO12-1 08:15 09:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Tara Middelburg (MO18-1) en Emma Zwinkels (MO18-1)
MO12-2 V.M.H.C. CARTOUCHE MO12-2 30 07:30 08:30 uit - KG Water  info
MO12-3 HV Bleiswijk MO12-2 11:20 11:50 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Lisa Klijn (MO18-1) en Nienke van Koppen (MO18-1)
MO12-4 R.H.V. Leonidas MO12-3 09:40 10:10 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Floor Wachtmeester (Meisjes O18-1 zaal) en Roos van Zijderveld (MO18-1)
MO12-5 HC Ypenburg MO12-5 30 12:00 13:00 uit - KG Water  info
MO12-6 Rijswijksche Hockey Club MO12-5 13:10 13:40 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Dafne Pluto-de Bruijn (MO16-4) en Marit Tukker (MO16-4)
MO14-1 LOHC MO14-1 11:55 12:40 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Noah Knegt (Heren 3) en Frits Duindam (Heren 1)
MO14-2 Rijswijksche Hockey Club MO14-2 14:45 15:30 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Ilse Wagemans (Meisjes O18-3 zaal) en Anne Wells (Meisjes O18-3 zaal)
MO14-3 hdm MO14-5 30 13:00 14:00 uit - KG Water  info
MO14-4 Hockeyclub Barendrecht MO14-5 30 11:10 12:10 uit - KG Semi  info
MO14-5 Ring Pass Delft MO14-7 08:45 09:15 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Indy de Laat (MO18-3) en Fleur van Vliet (Meisjes O18-3 zaal)
MO14-6 Berkel Rodenrijs MO14-8 30 07:25 08:30 uit - KG Semi  info
MO16-1 HDS MO16-1 10:05 10:50 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Veteranen A (va-h) en Wilbert Litjens
MO16-2 Rijswijksche Hockey Club MO16-2 30 14:00 15:00 uit - KG Water  info
MO16-3 MHC Forescate MO16-5 30 15:00 16:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-4 Ring Pass Delft MO16-5 10:35 11:05 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Heren jong 2 (hj2)
MO16-5 HDS MO16-2 15 14:45 15:30 uit - KG Semi  info
MO16-6 HV Spijkenisse MO16-4 30 09:30 10:30 uit - KG Semi  info
MO16-7 R.H.V. Leonidas MO16-5 13:20 13:50 AddConsult Veld (2)  info
MO18-1 Dordrechtse Mixed Hockey Club MO18-1 13:45 14:30 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Paul Litjens (H30-1) en Wilbert Litjens
MO18-2 Hockey Club Wateringse Veld MO18-2 15 12:20 13:15 uit - KG Zand  info
MO18-3 Klein Zwitserland MO18-7 11:30 12:00 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Dames 3 (d3)
MO18-4 Klein Zwitserland MO18-5 45 14:35 15:50 uit - KG Water  info


Quick Links

Agenda
30-11-2022 Algemene Ledenvergadering
6-12-2022 Bestuursvergadering
9-12-2022 Wintersluiting HVW
13-12-2022 Evaluatie barteam zondag
Hele agenda
Hoofdsponsoren