Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Carlijn Franken
Nina Steijn
V3 - AB
16:30 - 17:30 Reservering V1 8-Tallen Detailteams nog invullen
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Frank Litjens
Ruud van Leeuwen
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D7 José van der Haak
Meike Beukers
V2 - CD
17:30 - 18:30 Keepers training Trainingsgroep V3 - CD Keepersclub
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Anouk Zuidgeest
Devin Korbee
Fleur Litjens
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Anouk Zuidgeest
Devin Korbee
Fleur Litjens
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Leo Hilligehekken V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Babette Petri V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 V2 - CD
18:30 - 19:30 Keepers training Trainingsgroep V3 - CD Keepersclub
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Devin Korbee V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Vincent Dekker V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Casper Lelieveld V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Babette Petri
Bo Dekker
Fleur Petri
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Babette Petri
Bo Dekker
Fleur Petri
V2 - CD
19:30 - 20:30 Keepers training Trainingsgroep V3 - CD Keepersclub
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Devin Korbee V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers A V1
20:30 - 22:00 Trimmers B V1
20:30 - 22:00 Trimmers C V2
20:30 - 22:00 Trimmers C V3 Trimmers
20:30 - 22:00 Trimmers D V3 Trimmers
20:30 - 22:00 Trimmers D V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Rinco Potman
Sjoerd Groenewegen
Stijn van der Hout
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Rinco Potman
Sjoerd Groenewegen
Stijn van der Hout
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Annebel Beekenkamp
Kirsten van der Linden
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C7 Charlotte van de Pol
Floor van der Beek
Robin Krijger
V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D3 Jens de Bruijn
Mick de Gruiter
V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Marley Olsthoorn
Merle van Os
V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Eefje Nowee
Gwenyth Kenswiel
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Charlotte van de Pol
Floor van der Beek
Robin Krijger
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Marius van der Have V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Wouter van Rijswijk V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Edgar van Rijswijk
Jill van der Voort
Nynke Nowee
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Edgar van Rijswijk
Jill van der Voort
Nynke Nowee
V1 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B3 Jorne Valstar V3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Frank Horjus V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Loek Kain V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 6 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 V1
20:30 - 22:00 Heren 4 V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Reservering V1 - AB Funkeyhockey
16:30 - 17:30 Reservering V1 - CD Puppies Teams?
16:30 - 17:30 Reservering V2 - AB Puppies Teams?
17:00 - 18:00 Reservering V3 6-Tallen Teams?
17:30 - 19:00 Jongens C1 Rinco Potman
Ryan van Haasteren
Tom Hofland
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Rinco Potman
Ryan van Haasteren
Tom Hofland
V1 - CD
17:30 - 19:00 Toppers 1 V2 - AB
17:30 - 19:00 Toppers 2 V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Isa Rutten
Veerle Meewisse
V2 - CD
18:00 - 19:00 Reservering V3 - AB Keepersclub
18:00 - 19:00 Reservering V3 - CD 8-Tallen Teams?
19:00 - 20:30 Jongens B1 Vincent Dekker V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Casper Lelieveld V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Kai Been
Daphne Veringmeier
Judith Korpel
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Kai Been
Daphne Veringmeier
Judith Korpel
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Babette Petri
Fleur Petri
Jennifer van Staalduinen
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Babette Petri
Fleur Petri
Jennifer van Staalduinen
V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 V1
20:30 - 22:00 Dames 4 V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 5 V2 - CD
20:30 - 22:00 Veterinnen A V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Rinco Potman
Edgar van Os
Pepijn van der Starre
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Rinco Potman
Edgar van Os
Pepijn van der Starre
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Devin Korbee
Linnea Verbeek
Myrthe Bakker
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Devin Korbee
Linnea Verbeek
Myrthe Bakker
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Movella Training
Linde Litjens
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Meerte van der Beek
Movella Training
V3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B3 Movella Training
Johan Fioole
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C7 Movella Training
Lizzy Avontuur
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Devin Korbee V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Joris van Helden V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Edgar van Rijswijk
Puck Houtman
Whitney Kenswiel
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Edgar van Rijswijk
Puck Houtman
Whitney Kenswiel
V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Movella Training V3
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Movella Training V3
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Lizzy Avontuur
Movella Training
V3
20:30 - 22:00 Dames 2 Loek Kain V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 V1
20:30 - 22:00 Heren 2 V2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A V3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D3 Movella Training
Marc-Jan van Kampen
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Movella Training
Mylène Zwarts
Noa Ruigrok
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Movella Training
Naomi van Zon
Daphne di Addario
V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D7 Dafne van Velden
Esmee van Kester
Movella Training
V2 - CD
17:00 - 18:00 Reservering V1 - AB 6-Tallen Teams?
17:00 - 18:00 Reservering V1 - CD 6-Tallen Teams?
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Movella Training
Femke Beukers
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Marit Straathof
Movella Training
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Movella Training
Noa van Rijswijk
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Movella Training
Teddie Butter
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Lars van der Ploeg
Rens van der Hout
Rinco Potman
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Lars van der Ploeg
Rens van der Hout
Rinco Potman
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jamie Looy
Kai Been
Fleur Petri
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Jamie Looy
Kai Been
Fleur Petri
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Movella Training
Lotte van Rossum
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Daphne de Roo
Movella Training
V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Devin Korbee V1
20:00 - 21:30 Dames 4 V3
20:00 - 21:30 Dames 5 V3
20:00 - 21:30 Dames 6 V2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 3 V2 - AB
Quick Links

Agenda
27-9-2017 Brainstormsessie Businessclub
3-10-2017 Bestuursvergadering
9-10-2017 HT2 cursus
9-10-2017 Trimmers Westland 2 - Westland
Hele agenda
Hoofdsponsoren