Wedstrijdschema
25 mei | Jongens |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
JO12-1 | Berkel Rodenrijs JO12-3 | 13:20 | 13:50 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Marcel Vijverberg | ||||||||
JO12-2 | D.H.C. Hudito JO12-2 | 08:15 | 08:45 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Claire van Rest (MO16-1) en Gwen van Dijk (MO16-1) | ||||||||
JO14-1 | HC De Hoeksche Waard JO14-2 | 30 | 09:30 | 10:30 | uit - KG Semi | info | ||
JO16-1 | Ring Pass Delft JO16-2 | 15:10 | 15:40 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Veteranen A (va-h) | ||||||||
JO16-2 | Hockey Club Wateringse Veld JO16-2 | 15 | 13:00 | 13:45 | uit - KG Water | info | ||
JO18-1 | Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO18-1 | 0 | 13:30 | 14:00 | uit - KG Water | info | ||
JO18-2 | hdm JO18-3 | 12:50 | 13:20 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Heren 4 (h4 Js) | ||||||||
JO10-1 | Klein Zwitserland JO10-3 | 09:45 | 10:15 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
JO9-1 | Dordrechtse Mixed Hockey Club JO9-1 | 45 | 07:35 | 08:50 | uit - KG Water | info |
25 mei | Meisjes |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO12-1 | Berkel Rodenrijs MO12-2 | 09:45 | 10:30 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Yannick Laterveer (JO18-2 zaal) en Yoran Levering (JO18-2) | ||||||||
MO12-2 | hdm MO12-4 | 08:15 | 08:45 | AddConsult Veld (2) | info | |||
Fluiten: Milou Esselink (MO16-1) en Tess Termars (MO16-1 zaal) | ||||||||
MO12-3 | HV Victoria MO12-4 | 30 | 12:15 | 13:15 | uit - KG Semi | info | ||
MO12-4 | Hockey Club Wateringse Veld MO12-2 | 15 | 12:15 | 13:00 | uit - KG Zand | info | ||
MO12-5 | HC Schiedam MO12-4 | 15 | 12:00 | 12:45 | uit - KG Water | info | ||
MO14-1 | HC Ypenburg MO14-2 | 09:25 | 10:10 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Vic Breumelhof (JO18-2 zaal) en Jurre van Marle (JO18-2 zaal) | ||||||||
MO14-2 | Hockey Club Wateringse Veld MO14-2 | 15 | 14:00 | 15:00 | uit - KG Zand | info | ||
MO14-3 | Leidse Hockey Club Roomburg MO14-3 | 30 | 12:30 | 13:30 | uit - KG Zand | info | ||
MO14-4 | Catwijck MO14-3 | 45 | 10:55 | 12:10 | uit - KG Zand | info | ||
MO14-5 | HC Delfshaven MO14-2 | 13:30 | 14:00 | AddConsult Veld (2) | info | |||
Fluiten: Renske Brederoo (MO18-3 zaal) en Fenne de Bruijn (MO18-3) | ||||||||
MO14-6 | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MO14-2 | 13:35 | 14:10 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Fenne van Paassen (MO18-3 zaal) en Maud Zwinkels (MO18-3) | ||||||||
MO16-1 | HC Schiedam MO16-1 | 11:15 | 12:00 | Worldstream Veld (1) | info | |||
Fluiten: Paul Litjens (H30-1) en Wilbert Litjens | ||||||||
MO16-2 | HV Spijkenisse MO16-1 | 30 | 09:45 | 10:45 | uit - KG Semi | info | ||
MO16-3 | HDS MO16-3 | 15 | 16:15 | 17:00 | uit - KG Water | info | ||
MO16-4 | HV Spijkenisse MO16-2 | 15:30 | 16:00 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Dames jong 3 | ||||||||
MO16-5 | De Kieviten MO16-3 | 45 | 12:45 | 14:00 | uit - KG Zand | info | ||
MO16-6 | D.H.C. Hudito MO16-3 | 10:05 | 10:35 | AddConsult Veld (2) | info | |||
Fluiten: Heren jong 2 (hj2) | ||||||||
MO18-1 | HC De IJssel MO18-1 | 30 | 09:30 | 10:45 | uit - KG Semi | info | ||
MO18-2 | MHV Evergreen MO18-1 | 14:30 | 15:10 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
Fluiten: Heren 1 (H1) | ||||||||
MO18-3 | HV Spijkenisse MO18-2 | 11:50 | 12:20 | BICT Groep Veld (3) | info | |||
Fluiten: Dames 1 (D1) | ||||||||
MO18-4 | L.S.C. ALECTO MO18-4 | 45 | 15:00 | 16:15 | uit - KG Water | info | ||
MO18-5 | HC Alphen MO18-4 | 45 | 11:30 | 12:45 | uit - KG Zand | info | ||
MO10-1 | HDS MO10-1 | 08:15 | 08:45 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
MO10-2 | Hockey Club Rotterdam MO10-7 | 09:45 | 10:15 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
MO10-3 | HDS MO10-5 | 08:15 | 08:45 | Juva Regenboogveld (4) | info | |||
MO7-1 | V.M.H.C. CARTOUCHE MO7-Groen | 08:15 | 08:45 | Worldstream Veld (1) | info | |||
MO8-1 | HC Delfshaven MO8-1 | 08:15 | 08:45 | Worldstream Veld (1) | info | |||
MO8-2 | HDS MO8-3 | 15 | 08:00 | 08:45 | uit - KG Water | info | ||
MO8-3 | Craeyenhout MO8-3 | 30 | 07:30 | 08:30 | uit - KG Zand | info | ||
MO9-1 | VMHC Pollux MO9-1 | 08:15 | 08:45 | Worldstream Veld (1) | info | |||
MO9-2 | Rijswijksche Hockey Club MO9-4 | 30 | 09:00 | 10:00 | uit - KG Water | info | ||
MO9-3 | MHV Evergreen MO9-2 | 15 | 08:15 | 09:00 | uit - KG Water | info | ||
MO9-4 | HC Pijnacker MO9-4 | 30 | 08:00 | 09:00 | uit - KG Zand | info |
25 mei | Mixed |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO7-2-mix | Rijswijksche Hockey Club MO7-3 | 30 | 08:15 | 09:15 | uit - KG Water | info | ||
GHA | Almeerse HC G1 | 11:15 | 11:45 | Juva Regenboogveld (4) | info |
Quick Links
Agenda
22-5-2024 | Commissie Tophockey |
24-5-2024 | Clinic Herman Broerenschool |
29-5-2024 | Schoolhockeytoernooi |
29-5-2024 | Meeting Lustrum |
Hele agenda |
Hoofdsponsoren