Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Loek Kain    
Aanvoerder Tessa van Heyningen    
Train(st)er 1 Loek Kain    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 15150 Craeyenhout D3
30
uit route
17 mei 15219 Berkel Rodenrijs D2
11:00 thuis Veneco Veld (2)
24 mei 15282 Dordrechtse Mixed Hockey Club D2
45
uit route
7 jun 15407 Ring Pass Delft D4
30
uit route
14 jun 15420 HV Victoria D3
thuis
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs D2 12 33 11 0 1 42 10 0
2 Westland D2 12 26 8 2 2 40 13 0
3 Victoria D3 12 26 8 2 2 37 21 0
4 Roomburg D3 12 24 8 0 4 37 21 0
5 Groen-Geel D3 12 22 7 1 4 39 30 0
6 Leonidas D7 12 19 5 4 3 21 18 0
7 Dordrecht D2 12 13 4 1 7 29 35 0
8 Schiedam D3 12 13 4 1 7 15 27 0
9 Ring Pass Delft D4 12 10 2 4 6 25 32 0
10 Craeyenhout D3 12 7 2 1 9 22 43 0
11 Klein Zwitserland D3 12 7 1 4 7 22 41 0
12 DSHC D3 12 2 1 2 9 13 51 3

Uitslagenmatrix
  Berkel-Rodenrijs D2 (O)Craeyenhout D3Dordrecht D2 (O)DSHC D3Groen-Geel D3 (O)Klein Zwitserland D3Leonidas D7Ring Pass Delft D4Roomburg D3 (O)Victoria D3Westland D2 (O)Schiedam D3
Berkel-Rodenrijs D2 (O)   9-1 4-1 1-0 2-0
Craeyenhout D3   2-3 1-4 2-3 3-4 1-0
Dordrecht D2 (O) 0-6   2-4 7-1 2-3 3-2
DSHC D3 1-4 1-3 0-6   2-2 1-3 2-4 1-6 0-8
Groen-Geel D3 (O) 0-3 8-3 7-1   5-1 3-2 2-2 4-0
Klein Zwitserland D3 1-2 3-3 2-2   1-1 3-3 1-4 2-3
Leonidas D7 0-1 4-2 2-0 2-1   3-3 4-1 0-2
Ring Pass Delft D4 3-6 5-1 1-1   0-3 2-4 1-3
Roomburg D3 (O) 3-2 3-2 6-1 6-3   7-2 3-1
Victoria D3 2-0 7-0 3-1 1-1   3-3 0-1
Westland D2 (O) 4-1 3-0 5-0 0-1 3-1 2-1  
Schiedam D3 1-4 1-2 1-1 1-0 1-6  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Schiedam D3 Roomburg D3 (O) 1-0 Definitief
.. Westland D2 (O) DSHC D3 5-0 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 2-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leonidas D7 4-1 Definitief
.. Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 2-3 Definitief
.. Victoria D3 Ring Pass Delft D4 1-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. DSHC D3 Victoria D3 1-6 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Schiedam D3 1-3 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Westland D2 (O) 2-2 Definitief
.. Leonidas D7 Dordrecht D2 (O) 2-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2 Definitief
.. Roomburg D3 (O) Craeyenhout D3 3-2 Definitief
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
.. Dordrecht D2 (O) Klein Zwitserland D3 7-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Victoria D3 Groen-Geel D3 (O) 7-0 Definitief
.. Westland D2 (O) Leonidas D7 0-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D3 (O) 1-0 Definitief
.. Craeyenhout D3 Schiedam D3 1-0 Definitief
.. DSHC D3 Ring Pass Delft D4 1-3 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Schiedam D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-4 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Westland D2 (O) 1-4 Definitief
.. Roomburg D3 (O) Dordrecht D2 (O) 3-2 Definitief
.. Leonidas D7 Victoria D3 0-2 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) DSHC D3 7-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Craeyenhout D3 5-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Dordrecht D2 (O) Schiedam D3 3-2 Definitief
.. Westland D2 (O) Roomburg D3 (O) 2-1 Definitief
.. DSHC D3 Leonidas D7 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Ring Pass Delft D4 3-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D2 (O) Craeyenhout D3 9-1 Definitief
.. Victoria D3 Klein Zwitserland D3 3-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Schiedam D3 Westland D2 (O) 1-6 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 DSHC D3 2-2 Definitief
.. Roomburg D3 (O) Victoria D3 7-2 Definitief
.. Craeyenhout D3 Dordrecht D2 (O) 2-3 Definitief
.. Leonidas D7 Groen-Geel D3 (O) 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-6 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Victoria D3 Schiedam D3 0-1 Definitief
.. DSHC D3 Roomburg D3 (O) 2-4 Definitief
.. Westland D2 (O) Craeyenhout D3 4-1 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 0-6 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Klein Zwitserland D3 5-1 Definitief
.. Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 3-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Schiedam D3 DSHC D3 1-2 Definitief
.. Craeyenhout D3 Victoria D3 3-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D2 (O) Westland D2 (O) 2-0 Definitief
.. Roomburg D3 (O) Groen-Geel D3 (O) 6-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Leonidas D7 1-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Dordrecht D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D4 3-3 Definitief
.. Westland D2 (O) Dordrecht D2 (O) 3-0 Definitief
.. Victoria D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-0 Definitief
.. Leonidas D7 Roomburg D3 (O) 4-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Westland D2 (O) Ring Pass Delft D4 3-1 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Victoria D3 2-3 Definitief
.. Roomburg D3 (O) Klein Zwitserland D3 6-3 Definitief
.. Schiedam D3 Leonidas D7 1-1 Definitief
.. Craeyenhout D3 Groen-Geel D3 (O) 1-4 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland D3 Schiedam D3 2-3 Definitief
.. Leonidas D7 Craeyenhout D3 4-2 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 0-3 Definitief
.. Ring Pass Delft D4 Roomburg D3 (O) 0-3 Definitief
.. DSHC D3 Dordrecht D2 (O) 0-6 Definitief
.. Victoria D3 Westland D2 (O) 3-3 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. DSHC D3 Craeyenhout D3 1-3 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. DSHC D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-4 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Schiedam D3 4-0 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Ring Pass Delft D4 Victoria D3 2-4 Definitief
.. DSHC D3 Westland D2 (O) 0-8 Definitief
.. Roomburg D3 (O) Schiedam D3 3-1 Definitief
.. Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 0-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 3-3 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Dordrecht D2 (O) 8-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs D2 (O) Dordrecht D2 (O) Sportp. 'Het Hoge Land'
  Craeyenhout D3 Westland D2 (O) H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D3 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft D4 Leonidas D7 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D3 (O) DSHC D3 Sportp. Roomburg
  Schiedam D3 Victoria D3 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 17 MEI 2020
  DSHC D3 Schiedam D3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Dordrecht D2 (O) Ring Pass Delft D4 Schenkeldijk
  Groen-Geel D3 (O) Roomburg D3 (O) 12:55 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D7 Klein Zwitserland D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D3 Craeyenhout D3 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs D2 (O) Victoria D3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Craeyenhout D3 DSHC D3 H.B.S. - Craeyenhout
  Dordrecht D2 (O) Westland D2 (O) Schenkeldijk
  Ring Pass Delft D4 Klein Zwitserland D3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D3 (O) Leonidas D7 Sportp. Roomburg
  Schiedam D3 Groen-Geel D3 (O) Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs D2 (O) DSHC D3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Groen-Geel D3 (O) Craeyenhout D3 11:05 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland D3 Roomburg D3 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D7 Schiedam D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D4 Westland D2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D3 Dordrecht D2 (O) Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs D2 (O) Groen-Geel D3 (O) Sportp. 'Het Hoge Land'
  Craeyenhout D3 Leonidas D7 H.B.S. - Craeyenhout
  Dordrecht D2 (O) DSHC D3 Schenkeldijk
  Roomburg D3 (O) Ring Pass Delft D4 Sportp. Roomburg
  Schiedam D3 Klein Zwitserland D3 Sportpark HC Schiedam
  Westland D2 (O) Victoria D3 Sportp. 'Hoge Bomen'

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren