Organisatie
Algemeen Email sturen naar Algemeen  
  Fiona Buruma  Digitaaal wedstrijdformulier Senioren    0628229837
  Fiona Buruma  Digitaal wedstijdformulier Junioren    0628229837
  Fiona Buruma  Digitaal wedstrijdformulier Jongste Jeugd    0628229837
  Rinco Potman  Wedstrijdsecretariaat Senioren    0614277748
  Rinco Potman  Wedstrijdsecretariaat Junioren    0614277748
  Martin de Bruijn   Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd    06-24465708
  Conny van Duijn  Foto aanwezig Ledenadministratie    0174-628151
  Vincent Dekker  Onderhoud gebouw    06-53810937
  Rinco Potman  Uitgifte tags    0614277748
Beheerder  
  Rinco Potman  Beheerder    0614277748
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
  Maarten van der Starre  Foto aanwezig Voorzitter    0174626554
  Diana Hofland  Secretaris    0174610790
  Martin van Rijswijk  PR en communicatie    06-34502986
  Martin Tulen  Vice Voorzitter    0174382088
  Wilbert Litjens  Hockey Technische Zaken   
  Martin Tulen  Organisatorische zaken    0174382088
Organisatie en Structuur   
  Ralf Radermacher  Vrijwilligersorganisatie   
Commissie Activiteiten Email sturen naar Commissie Activiteiten  
Commissie Bar Email sturen naar Commissie Bar  
  Rinco Potman  Voorzitter    0614277748
  Karin van der Arend  Commissielid    0174-622652
Commissie Scheidsrechters Email sturen naar Commissie Scheidsrechters  
  Vincent Leijh  Arbitrage   
Commissie Sponsoring Email sturen naar Commissie Sponsoring  
  Maarten van der Starre  Foto aanwezig Commissielid    0174626554
Commissie Technische Zaken  
  Franklin Dikmoet  Technisch Coördinator    06-41037697
Technische Zaken Jongste Jeugd  Email sturen naar Technische Zaken Jongste Jeugd  
  Dennis de Wit  Commissielid   
Technische Zaken Junioren  Email sturen naar Technische Zaken Junioren  
  Sandra van der Hout  Organisatorische zaken   
  Rinco Potman  Planning en facilitair    0614277748
  Netty van der Wel  Meisjeslijn A & B   
  Corrine Litjens  Meisjeslijn C & D   
  Marcel Jansen  Lijncoördinator meisjes C lijn   
  Annegien van der Sande  Lijncoördinator meisjes D lijn    06-53783478
  Maurice Vleij  Jongenslijn C & D    0651882620
Technische Zaken Keepers   
  Peter Leechburch Auwers  Coördinator Keepersclub    06-81289074
  Arjan Kick  Hoofdtrainer Keepersclub    06-41890047
  Rinco Potman  Keepersmateriaal Senioren/Junioren    0614277748
  Jacqueline Franken  Keepersmateriaal Jongste Jeugd    0174-281160
Technische Zaken Senioren  Email sturen naar Technische Zaken Senioren  
  Joey Korteland  Algemeen aanspreekpunt    06-12301587
Technische Zaken Zaalhockey   
  Marina Lips  Zaalcoördinator    0174-420525
Commissie Tucht  
  Robin van Rijn  Commissielid    06-24687182
  Joey Korteland  Commissielid    06-12301587
  Arjo Beekenkamp  Foto aanwezig Commissielid    0714418860
Vertrouwens Commissie  
Vertrouwens Contact Persoon (VCP)  Email sturen naar Vertrouwens Contact Persoon (VCP)  
  Arjan van Leur  Commissielid   
  Lisette Spork  Commissielid   
Quick Links

Agenda
18-10-2017 Bijeenkomst 'Train de Trainer'
23-10-2017 Trimmers Westland 2 - Ypenburg
7-11-2017 Bestuursvergadering
13-11-2017 Trimmers Westland 3 - HDS 1
Hele agenda
Hoofdsponsoren