Barrooster
woensdag 23 september 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Suze Mulder Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Dieke van der Doef Bardienst 
zaterdag 26 september 2020 
07:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lente van Zanten Bardienst 
07:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Brandy Bredie Bardienst 
07:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Manon Heemskerk Bardienst 
07:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Suus de Bruijn Bardienst 
07:45 - 11:30  Miranda Barendse Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Laurens van der Sande Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Guus Oosterveer Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eileen van Zijl Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jill van der Valk Bardienst 
11:30 - 15:00  Jacoline Houtman Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Yara van Velthoven Bardienst 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Linn Strijbis Bardienst 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Isabel Verhaar Bardienst 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Juul Sosef Bardienst 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Nienke Zwemstra Bardienst 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Rosalie Vijverberg Bardienst 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Tycho Vijverberg Bardienst 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Maurice Torenstra Bardienst 
zondag 27 september 2020 
10:15 - 12:30  Dames jong 2 (d2 Js) Bardienst 
12:30 - 15:00  Heren 2 (H2) Bardienst 
15:00 - 17:30  Veteranen A (va-h) Bardienst 
woensdag 30 september 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Fem de Groot Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Isa Goudswaard Bardienst 
zaterdag 3 oktober 2020 
07:45 - 11:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Bardienst 
07:45 - 11:00  Bardienst 
07:45 - 11:30  Susanne Duwel Wedstrijdtafel 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 15:00  Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Bardienst 
14:00 - 17:00  Bardienst 
17:00 - 20:00  Bardienst 
17:00 - 20:00  Bardienst 
17:00 - 20:00  Bardienst 
17:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 4 oktober 2020 
10:45 - 13:00  Heren 4 (h4 Js) Bardienst 
13:00 - 15:15  Heren 3 (H3) Bardienst 
15:15 - 17:30  Dames 1 (D1) Bardienst 
woensdag 7 oktober 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Tess van Dijk Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Sacha van den Berg Bardienst 
woensdag 14 oktober 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Brechtje Visser Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Aron Eussen Bardienst 
woensdag 28 oktober 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Vera Kleijn Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Tessa Vos Bardienst 
woensdag 4 november 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Lizz Mulder Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Dieke van der Doef Bardienst 
woensdag 11 november 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Fem de Groot Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Evi Goudswaard Bardienst 
woensdag 18 november 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Elise van Dijk Bardienst 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Brechtje Visser Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lauren van den Berg Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Aafke Eussen Bardienst 
woensdag 25 november 2020 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Max Kleijn Bardienst 
17:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Tessa Vos Bardienst 
Quick Links

Agenda
27-9-2020 Open training
4-10-2020 Open training
5-10-2020 Trimmers HVW 1 - Zoetermeer 2
5-10-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche wo
Hele agenda
Hoofdsponsoren