Agenda
NOVEMBER
Bijeenkomst wedstrijdcoaching
Datum: ma 19   19:00 - 21:00
Locatie: Bestuurskamer
Memo: O.l.v. Franklin Dikmoet. Voor coaches JD1-JD2 en MD1-MD2.
Bijeenkomst zaalhockey
Datum: do 22   19:00 - 20:15
Locatie: Clubgebouw
Memo: Bestemd voor coaches junioren- en jongste jeugd teams.
Overleg oliebollentoernooi
Datum: do 22   20:00 - 21:00
Locatie: Bestuurskamer
Memo:
Verkoop gevonden voorwerpen
Datum: za 24   09:00 - 12:00
Locatie: Kantinegedeelte
Memo:
Bijeenkomst wedstrijdcoaching
Datum: ma 26   19:00 - 21:00
Locatie: Bestuurskamer
Memo: O.l.v. Franklin Dikmoet. Voor coaches J8E1-J8E2 en M8E1-M8E2.
Trimmers 2 - Cartouche ido 2.1
Datum: ma 26   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
DECEMBER
Kascommissie
Datum: ma 3   19:45 - 21:00
Locatie: Bestuurskamer
Memo:
Trimmers 4 - Hudito 4
Datum: ma 3   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Algemene Ledenvergadering
Datum: di 11   20:00 - 21:30
Locatie: Kantinegedeelte
Memo: Inloop vanaf 19.45 uur.
Verdere informatie volgt zsm.
Oliebollentoernooi
Datum: vr 14   17:00 - 23:00
Locatie: Kantinegedeelte,Veld 1 Water,Veld 2,Veld 3
Memo: Verdere info volgt
Trimmers 3 - HDS 1
Datum: ma 17   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
JANUARI
Trimmers 4 - HDS 5
Datum: ma 7   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 2
Memo:
Trimmers 1 - Craeyenhout 2
Datum: ma 7   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
AED cursus + herhaling
Datum: do 10   18:45 - 23:00
Locatie: Bestuurskamer ,Clubgebouw
Memo:
Evaluatiegesprekken JE teams
Datum: do 17   18:45 - 21:00
Locatie: Bestuurskamer
Memo: Evaluatiegesprekken volgens onderstaand schema:
J6E3  19.00 - 19.20 uur J8E2  19.20 - 19.40 uur J8E1  19.40 - 20.00 uur
Nieuwjaarsreceptie / Oud tegen Nieuw
Datum: vr 18   18:00 - 23:00
Locatie: Kantinegedeelte,Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 2 - Rijswijk 4
Datum: ma 28   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
FEBRUARI
Trimmers 1 - Alphen 1
Datum: ma 4   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Westland 2 - Kieviten 1
Datum: ma 11   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 4 - Alphen 2
Datum: ma 18   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
MAART
Trimmers 4 - Pijnacker 4
Datum: ma 4   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 2 - Pijnacker 2
Datum: ma 11   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 4 - Alphen 3
Datum: ma 18   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 2 - HDS 3
Datum: ma 25   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
APRIL
Trimmers 1 - Ypenburg Q
Datum: ma 1   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 4 - Wat. Veld 4
Datum: ma 15   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Trimmers 3 - Zoetermeer 3
Datum: ma 22   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
MEI
Trimmers 3 - Pijnacker 3
Datum: ma 6   18:00 - 23:00
Locatie: Veld 2
Memo:
Trimmers 2 - Craeyenhout 1
Datum: ma 6   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Nieuwe ledeninfo avond
Datum: do 9   19:30 - 20:30
Locatie: Bestuurskamer
Memo:
Trimmers 1 - Zoetermeer 1
Datum: ma 13   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
JUNI
Trimmers 2 - Cartouche do 2
Datum: ma 3   20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1 Water
Memo:
Quick Links

Agenda
19-11-2018 Bijeenkomst wedstrijdcoaching
22-11-2018 Bijeenkomst zaalhockey
22-11-2018 Overleg oliebollentoernooi
24-11-2018 Verkoop gevonden voorwerpen
Hele agenda
Hoofdsponsoren