Kies een ander team :
Veterinnen A

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Train(st)er 1 Mark van Gijzen    
Aanvoerder Marieke Verkade    
Aanvoerder Maidy Wensveen    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 7492 Mixed Hockeyclub Zoetermeer DA
45
uit route
17 mei 7951 HC Schiedam DA
12:30 thuis Rabobank Veld (1)
24 mei 8123 hdm DC
30
uit route
7 jun 8584 HC De Hoeksche Waard DA
thuis
14 jun 8756 HV Victoria DB
30
uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO DA 12 30 10 0 2 32 16 0
2 Leonidas DA 12 27 9 0 3 54 19 0
3 Rotterdam DB 12 23 7 2 3 31 17 0
4 Hoeksche Waard DA 12 22 7 1 4 39 31 0
5 Zoetermeer DA 12 19 6 1 5 33 29 0
6 Derby DA 12 18 6 0 6 27 31 0
7 HCRB DA 12 17 5 2 5 33 34 0
8 Victoria DB 12 16 5 1 6 24 26 0
9 Schiedam DA 12 14 4 2 6 26 28 0
10 Berkel-Rodenrijs DA 12 10 2 4 6 12 26 0
11 hdm DC 12 7 2 1 9 12 41 0
12 Westland DA 12 6 2 0 10 19 44 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO DAZoetermeer DAHoeksche Waard DAhdm DCDerby DALeonidas DARotterdam DBWestland DABerkel-Rodenrijs DAHCRB DAVictoria DBSchiedam DA
HUDITO DA   1-2 3-1 2-1 3-1 6-2 1-0 2-1
Zoetermeer DA 6-1   2-0 1-1 5-4 4-2 0-5
Hoeksche Waard DA 3-7   4-0 4-3 1-1 7-2
hdm DC 0-3   1-1 2-1 2-3 1-4
Derby DA 3-2 1-5 3-0   4-1 2-1 5-1
Leonidas DA 1-2 4-1 6-2 10-0 6-0   4-0 4-2
Rotterdam DB 2-1 2-0 6-1 0-2   4-1 4-1
Westland DA 2-1 2-3 3-6 2-5 0-4   1-3 1-3
Berkel-Rodenrijs DA 0-5 2-4 1-0 1-1   0-0 0-2
HCRB DA 3-6 6-3 2-1 4-3 4-1 4-1   2-2
Victoria DB 1-3 3-1 3-2 4-1   1-1
Schiedam DA 2-3 2-0 2-6 3-5 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Schiedam DA Zoetermeer DA 2-3 Definitief
.. Hoeksche Waard DA Leonidas DA 4-3 Definitief
.. Rotterdam DB Westland DA 4-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DA Derby DA 1-0 Definitief
.. hdm DC HCRB DA 2-1 Definitief
.. Victoria DB HUDITO DA 1-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Westland DA Berkel-Rodenrijs DA 1-3 Definitief
.. Derby DA Schiedam DA 5-1 Definitief
.. HUDITO DA Rotterdam DB 2-1 Definitief
.. HCRB DA Hoeksche Waard DA 3-6 Definitief
.. Leonidas DA Victoria DB 4-2 Definitief
.. Zoetermeer DA hdm DC 2-0 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Westland DA Derby DA 3-6 Definitief
.. Hoeksche Waard DA Zoetermeer DA 3-7 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DA HUDITO DA 0-5 Definitief
.. Rotterdam DB Leonidas DA 0-2 Definitief
.. hdm DC Schiedam DA 1-4 Definitief
.. Victoria DB HCRB DA 4-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. HUDITO DA Westland DA 3-1 Definitief
.. Schiedam DA Hoeksche Waard DA 2-0 Definitief
.. HCRB DA Rotterdam DB 4-1 Definitief
.. Derby DA hdm DC 3-0 Definitief
.. Zoetermeer DA Victoria DB 4-2 Definitief
.. Leonidas DA Berkel-Rodenrijs DA 4-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs DA HCRB DA 0-0 Definitief
.. Westland DA Leonidas DA 2-5 Definitief
.. HUDITO DA Derby DA 3-1 Definitief
.. Hoeksche Waard DA hdm DC 4-0 Definitief
.. Victoria DB Schiedam DA 1-1 Definitief
.. Rotterdam DB Zoetermeer DA 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Derby DA Hoeksche Waard DA 1-5 Definitief
.. HCRB DA Westland DA 4-1 Definitief
.. Leonidas DA HUDITO DA 1-2 Definitief
.. hdm DC Victoria DB 2-3 Definitief
.. Zoetermeer DA Berkel-Rodenrijs DA 1-1 Definitief
.. Schiedam DA Rotterdam DB 3-5 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Leonidas DA Derby DA 6-0 Definitief
.. HUDITO DA HCRB DA 6-2 Definitief
.. Victoria DB Hoeksche Waard DA 3-1 Definitief
.. Westland DA Zoetermeer DA 2-1 Definitief
.. Rotterdam DB hdm DC 2-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DA Schiedam DA 0-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. HCRB DA Leonidas DA 4-3 Definitief
.. Schiedam DA Westland DA 1-3 Definitief
.. Derby DA Victoria DB 2-1 Definitief
.. hdm DC Berkel-Rodenrijs DA 1-1 Definitief
.. Zoetermeer DA HUDITO DA 6-1 Definitief
.. Hoeksche Waard DA Rotterdam DB 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Rotterdam DB Victoria DB 4-1 Definitief
.. Leonidas DA Zoetermeer DA 4-1 Definitief
.. HCRB DA Derby DA 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DA Hoeksche Waard DA 2-4 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Schiedam DA Leonidas DA 2-6 Definitief
.. Rotterdam DB Derby DA 6-1 Definitief
.. Zoetermeer DA HCRB DA 5-4 Definitief
.. Hoeksche Waard DA Westland DA 7-2 Definitief
.. Victoria DB Berkel-Rodenrijs DA 3-2 Definitief
.. hdm DC HUDITO DA 0-3 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. HUDITO DA Hoeksche Waard DA 1-2 Definitief
.. Westland DA Victoria DB 1-3 Definitief
.. HCRB DA Schiedam DA 2-2 Definitief
.. Derby DA Zoetermeer DA 3-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DA Rotterdam DB 1-1 Definitief
.. Leonidas DA hdm DC 10-0 Definitief
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
.. HUDITO DA Schiedam DA 2-1 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. Westland DA hdm DC 2-3 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Leonidas DA Hoeksche Waard DA 6-2 Definitief
.. HUDITO DA Victoria DB 1-0 Definitief
.. Derby DA Berkel-Rodenrijs DA 4-1 Definitief
.. Westland DA Rotterdam DB 0-4 Definitief
.. Zoetermeer DA Schiedam DA 0-5 Definitief
.. HCRB DA hdm DC 6-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Derby DA Leonidas DA 11:00 Sportp. Bakestein
  HCRB DA HUDITO DA 11:00 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  Hoeksche Waard DA Victoria DB recreatieoord Binnenmaas
  Schiedam DA Berkel-Rodenrijs DA Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer DA Westland DA Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm DC Rotterdam DB Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs DA hdm DC Sportp. 'Het Hoge Land'
  HUDITO DA Zoetermeer DA Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas DA HCRB DA Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam DB Hoeksche Waard DA 14:30 Sportpark Hazelaarweg
  Victoria DB Derby DA Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland DA Schiedam DA Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Derby DA HCRB DA 11:00 Sportp. Bakestein
  Hoeksche Waard DA Berkel-Rodenrijs DA recreatieoord Binnenmaas
  Schiedam DA HUDITO DA Sportpark HC Schiedam
  Victoria DB Rotterdam DB Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer DA Leonidas DA Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm DC Westland DA Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs DA Victoria DB Sportp. 'Het Hoge Land'
  Derby DA Rotterdam DB 11:00 Sportp. Bakestein
  HCRB DA Zoetermeer DA 11:00 Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO DA hdm DC Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas DA Schiedam DA Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland DA Hoeksche Waard DA Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Hoeksche Waard DA HUDITO DA recreatieoord Binnenmaas
  Rotterdam DB Berkel-Rodenrijs DA 14:30 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam DA HCRB DA Sportpark HC Schiedam
  Victoria DB Westland DA Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer DA Derby DA Sportp. 'Van Tuyll'
  hdm DC Leonidas DA Sportcomplex Groenendaal

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren