Kies een ander team :
Dames Jong 2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Aanvoerder Ilse van der Knaap    
Aanvoerder Marije Lelieveld    

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 51195 Scoop Delft DJ3
30
uit route
17 mei 51243 R.H.V. Leonidas DJ4
14:30 thuis Rabobank Veld (1)
24 mei 51279 HC Ypenburg DJ2
13:55 thuis Veneco Veld (2)
7 jun 51359 Ring Pass Delft DJ2
30
uit route
14 jun 51376 MHC Voorhout DJ2
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam DJ3 1 3 1 0 0 7 2 0
2 Ring Pass Delft DJ2 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Dopie DJ3 1 3 1 0 0 4 0 0
4 Victoria DJ5 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Berkel-Rodenrijs DJ2 1 3 1 0 0 3 2 0
6 HUDITO DJ4 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Ypenburg DJ2 1 1 0 1 0 3 3 0
8 Leonidas DJ4 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Scoop Delft DJ3 1 0 0 0 1 1 4 0
10 Leiden DJ4 1 0 0 0 1 0 4 0
11 Westland DJ2 1 0 0 0 1 2 7 0
12 Voorhout DJ2 1 0 0 0 1 1 6 0

Uitslagenmatrix
  Dopie DJ3Scoop Delft DJ3Voorhout DJ2Leonidas DJ4Berkel-Rodenrijs DJ2Leiden-Leidse Studs DJ4Ring Pass Delft DJ2Westland DJ2Schiedam DJ3HUDITO DJ4Victoria DJ5Ypenburg DJ2
Dopie DJ3  
Scoop Delft DJ3  
Voorhout DJ2   1-6
Leonidas DJ4  
Berkel-Rodenrijs DJ2 3-2  
Leiden-Leidse Studs DJ4 0-4  
Ring Pass Delft DJ2  
Westland DJ2  
Schiedam DJ3 7-2  
HUDITO DJ4   3-3
Victoria DJ5 4-1  
Ypenburg DJ2  

Uitslagen
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Voorhout DJ2 Ring Pass Delft DJ2 1-6 Definitief
.. Schiedam DJ3 Westland DJ2 7-2 Definitief
.. HUDITO DJ4 Ypenburg DJ2 3-3 Definitief
.. Victoria DJ5 Scoop Delft DJ3 4-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 Dopie DJ3 0-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ2 Leonidas DJ4 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Dopie DJ3 Ring Pass Delft DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HUDITO DJ4 Voorhout DJ2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs DJ4 Schiedam DJ3 Sportp. de Krogt
  Leonidas DJ4 Ypenburg DJ2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft DJ3 Westland DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria DJ5 Berkel-Rodenrijs DJ2 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Ring Pass Delft DJ2 Scoop Delft DJ3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam DJ3 HUDITO DJ4 Sportpark HC Schiedam
  Voorhout DJ2 Dopie DJ3 16:15 Sportp. Elsgeest
  Westland DJ2 Leonidas DJ4 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg DJ2 Victoria DJ5 16:30 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 24 MEI 2020
  Dopie DJ3 Schiedam DJ3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HUDITO DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs DJ4 Victoria DJ5 Sportp. de Krogt
  Leonidas DJ4 Ring Pass Delft DJ2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft DJ3 Voorhout DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland DJ2 Ypenburg DJ2 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs DJ2 Dopie DJ3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Leiden-Leidse Studs DJ4 Ypenburg DJ2 Sportp. de Krogt
  Ring Pass Delft DJ2 Westland DJ2 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam DJ3 Scoop Delft DJ3 Sportpark HC Schiedam
  Victoria DJ5 HUDITO DJ4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Voorhout DJ2 Leonidas DJ4 14:45 Sportp. Elsgeest
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Dopie DJ3 Victoria DJ5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HUDITO DJ4 Leiden-Leidse Studs DJ4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas DJ4 Schiedam DJ3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft DJ3 Berkel-Rodenrijs DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland DJ2 Voorhout DJ2 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Ypenburg DJ2 Ring Pass Delft DJ2 11:00 Sportcomplex "De Bras"

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren