Kies een ander team :
Meisjes A2

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Dominic Hollestelle    
Train(st)er 1 Dominic Hollestelle    
Aanvoerder Naomi van Zon    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 27427 Ring Pass Delft MA3
30
13:20 14:30 uit route
9 mei 27536 LOHC MA4
17:30 thuis Rabobank Veld (1)
16 mei 27623 hdm MA2
16:20 thuis Veneco Veld (2)
6 jun 27714 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA2
45
uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse MA1 6 18 6 0 0 18 5 0
2 hdm MA2 6 13 4 1 1 13 5 0
3 Westland MA2 6 12 4 0 2 26 8 0
4 Ring Pass Delft MA3 6 7 2 1 3 16 13 0
5 Rotterdam MA3 6 7 2 1 3 7 17 0
6 Pijnacker MA3 6 6 2 0 4 6 11 0
7 Dordrecht MA2 6 4 2 1 3 7 10 3
8 Leiden MA4 6 0 0 0 6 3 27 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MA2Leiden MA4Ring Pass Delft MA3Rotterdam MA3Spijkenisse MA1Westland MA2hdm MA2Pijnacker MA3
Dordrecht MA2   2-1 2-5 1-1
Leiden MA4   2-4 0-9 0-5
Ring Pass Delft MA3 4-0   1-2 1-3
Rotterdam MA3 3-0   0-7 1-2
Spijkenisse MA1 1-0 6-0   4-2
Westland MA2 3-2   4-0
hdm MA2 2-0 3-3 0-1 2-1  
Pijnacker MA3 0-2 1-2 0-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Rotterdam MA3 Westland MA2 0-7 Definitief
.. Pijnacker MA3 Dordrecht MA2 0-2 Definitief
.. hdm MA2 Spijkenisse MA1 0-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MA3 Leiden MA4 4-0 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Dordrecht MA2 Ring Pass Delft MA3 2-5 Definitief
.. Leiden MA4 hdm MA2 0-5 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Rotterdam MA3 6-0 Definitief
.. Westland MA2 Pijnacker MA3 4-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. hdm MA2 Dordrecht MA2 2-0 Definitief
.. Rotterdam MA3 Leiden MA4 3-0 Definitief
.. Ring Pass Delft MA3 Pijnacker MA3 1-3 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Westland MA2 4-2 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Dordrecht MA2 Rotterdam MA3 1-1 Definitief
.. Leiden MA4 Spijkenisse MA1 2-4 Definitief
.. Westland MA2 Ring Pass Delft MA3 3-2 Definitief
.. Pijnacker MA3 hdm MA2 0-1 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Rotterdam MA3 Pijnacker MA3 1-2 Definitief
.. Leiden MA4 Westland MA2 0-9 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Dordrecht MA2 1-0 Definitief
.. hdm MA2 Ring Pass Delft MA3 3-3 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Ring Pass Delft MA3 Rotterdam MA3 1-2 Definitief
.. Pijnacker MA3 Spijkenisse MA1 1-2 Definitief
.. Dordrecht MA2 Leiden MA4 2-1 Definitief
.. hdm MA2 Westland MA2 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Ring Pass Delft MA3 Westland MA2 14:30 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rotterdam MA3 Dordrecht MA2 Sportpark Hazelaarweg
  Spijkenisse MA1 Leiden MA4 Sportpark Groenewoud
  hdm MA2 Pijnacker MA3 Sportcomplex Groenendaal
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Dordrecht MA2 Spijkenisse MA1 Schenkeldijk
  Pijnacker MA3 Rotterdam MA3 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Ring Pass Delft MA3 hdm MA2 17:15 Sportpark 'Hof van Delft'
  Westland MA2 Leiden MA4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Leiden MA4 Dordrecht MA2 Sportp. de Krogt
  Rotterdam MA3 Ring Pass Delft MA3 Sportpark Hazelaarweg
  Spijkenisse MA1 Pijnacker MA3 Sportpark Groenewoud
  Westland MA2 hdm MA2 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Dordrecht MA2 Westland MA2 Schenkeldijk
  Pijnacker MA3 Leiden MA4 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Ring Pass Delft MA3 Spijkenisse MA1 Sportpark 'Hof van Delft'
  hdm MA2 Rotterdam MA3 Sportcomplex Groenendaal

Quick Links

Agenda
6-4-2020 Trimmers HVW 2 - Cartouche 2 d
13-4-2020 Trimmers HVW 4 - Wat. Veld 3 w
20-4-2020 Trimmers HVW 3 - Alphen 4
20-4-2020 Trimmers HVW 4 - Pijnacker 3 w
Hele agenda
Hoofdsponsoren