Kies een ander team :
Meisjes B6z

Teamfoto

Log in om een foto van je team te uploaden via het teamprofiel.



Teamondersteuning
Coach 1 Emiel Grootscholten    
Coach 2 Ronald Zuidgeest    

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 jan 43301 H.C. Derby MB5
15
12:05 12:50 uit Wethouder Smit hal
Zaalleiding : HVWestland  
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
30 jan 43216 OMHC MB6
15
10:45 11:30 uit Wethouder Smit hal
Zaalleiding : HVWestland  
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
19 feb 43989 Berkel Rodenrijs MB9
30
15:10 16:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
19 feb 44035 R.H.V. Leonidas MB7
30
15:50 16:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse MB4 4 9 3 0 1 13 8 0
2 Leonidas MB7 4 8 2 2 0 9 6 0
3 Rotterdam MB10 2 4 1 1 0 8 2 0
4 Westland MB6 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Ommoord MB6 4 1 0 1 3 6 17 0
6 Derby MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Berkel-Rodenrijs MB9 2 0 0 0 2 2 6 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam MB10Derby MB5Leonidas MB7Spijkenisse MB4Westland MB6Ommoord MB6Berkel-Rodenrijs MB9
Rotterdam MB10   7-1
Derby MB5  
Leonidas MB7 1-1   3-1 3-3
Spijkenisse MB4   4-2 3-2
Westland MB6   3-0
Ommoord MB6 1-2 1-5  
Berkel-Rodenrijs MB9  

Uitslagen
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Westland MB6 Berkel-Rodenrijs MB9 3-0 Definitief
.. Spijkenisse MB4 Berkel-Rodenrijs MB9 3-2 Definitief
.. Spijkenisse MB4 Westland MB6 4-2 Definitief
.. Leonidas MB7 Rotterdam MB10 1-1 Definitief
.. Leonidas MB7 Ommoord MB6 3-3 Definitief
.. Rotterdam MB10 Ommoord MB6 7-1 Definitief
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
.. Leonidas MB7 Spijkenisse MB4 3-1 Definitief
.. Ommoord MB6 Leonidas MB7 1-2 Definitief
.. Ommoord MB6 Spijkenisse MB4 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB9 Spijkenisse MB4 13:50 Ackers, Sporthal De
  Derby MB5 Westland MB6 12:50 Wethouder Smit hal
  Derby MB5 Ommoord MB6 12:10 Wethouder Smit hal
  Ommoord MB6 Westland MB6 11:30 Wethouder Smit hal
  Rotterdam MB10 Berkel-Rodenrijs MB9 12:30 Ackers, Sporthal De
  Rotterdam MB10 Spijkenisse MB4 13:10 Ackers, Sporthal De
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB9 Ommoord MB6 11:50 Zijde, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MB9 Rotterdam MB10 10:30 Zijde, Sporthal De
  Derby MB5 Leonidas MB7 12:10 Akkers, Sporthal De
  Ommoord MB6 Rotterdam MB10 11:10 Zijde, Sporthal De
  Spijkenisse MB4 Derby MB5 11:30 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB4 Leonidas MB7 12:50 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Berkel-Rodenrijs MB9 Westland MB6 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Derby MB5 Spijkenisse MB4 15:30 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Derby MB5 Rotterdam MB10 16:50 Barendrecht/ Blaashal HCB
  Leonidas MB7 Westland MB6 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MB7 Berkel-Rodenrijs MB9 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Spijkenisse MB4 Rotterdam MB10 16:10 Barendrecht/ Blaashal HCB

Quick Links

Agenda
31-1-2022 Trimmers 1 - Rijswijk 4
7-2-2022 Trimmers 2 - Waddinxveen 1
14-2-2022 Trimmers 1 - Kieviten 1
15-2-2022 Bestuursvergadering
Hele agenda
Hoofdsponsoren