Dames 3
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Gwen Boers | |||
Teammanager 1 | Britt Peters |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | Ring Pass Delft D4 | 11:30 | 12:45 | uit | route | ||
26 mei | R.H.V. Leonidas D13 | uit | route | ||||
2 jun | HC Pijnacker D3 | thuis | |||||
9 jun | HC Delfshaven D1 | 09:00 | 09:45 | uit | Sportpark Blijdorp | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | DSHC D3 | 19 | 50 | 16 | 2 | 1 | 94 | 19 | 0 |
2 | Westland D3 | 18 | 43 | 14 | 1 | 3 | 56 | 28 | 0 |
3 | Delfshaven D1 | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 56 | 19 | 0 |
4 | Victoria D8 | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 56 | 30 | 0 |
5 | Ring Pass Delft D4 | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 42 | 42 | 0 |
6 | Leonidas D13 | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 48 | 37 | 0 |
7 | Schiedam D6 | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 36 | 38 | 0 |
8 | Rotterdam D4 | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 46 | 54 | 0 |
9 | Leonidas D12 | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 31 | 42 | 0 |
10 | HUDITO D6 | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 23 | 43 | 0 |
11 | Pijnacker D3 | 18 | 5 | 1 | 2 | 15 | 18 | 95 | 0 |
12 | Barendrecht D2-O | 19 | 5 | 0 | 5 | 14 | 16 | 75 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Ring Pass Delft D4 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Pijnacker D3 | (10-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schiedam D6 | Victoria D8 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Leonidas D13 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D12 | Westland D3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | HUDITO D6 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Schiedam D6 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | Rotterdam D4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | Barendrecht D2-O | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Leonidas D12 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | DSHC D3 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | Delfshaven D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Pijnacker D3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Victoria D8 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schiedam D6 | Westland D3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Ring Pass Delft D4 | (9-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D12 | Delfshaven D1 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | Leonidas D13 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Barendrecht D2-O | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Schiedam D6 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | HUDITO D6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | Leonidas D12 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | DSHC D3 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Rotterdam D4 | (4-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | DSHC D3 | Pijnacker D3 | (17-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Leonidas D12 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schiedam D6 | Delfshaven D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Westland D3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | Leonidas D13 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | Ring Pass Delft D4 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leonidas D12 | Schiedam D6 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | DSHC D3 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | HUDITO D6 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Victoria D8 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | Barendrecht D2-O | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Rotterdam D4 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | HUDITO D6 | Pijnacker D3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Leonidas D13 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schiedam D6 | Barendrecht D2-O | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | Westland D3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Delfshaven D1 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Leonidas D12 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | DSHC D3 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | Schiedam D6 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | Ring Pass Delft D4 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D12 | Rotterdam D4 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | HUDITO D6 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Victoria D8 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Victoria D8 | Delfshaven D1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Pijnacker D3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Schiedam D6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Barendrecht D2-O | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | Leonidas D13 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | Leonidas D12 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | HUDITO D6 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Leonidas D13 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Ring Pass Delft D4 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Westland D3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schiedam D6 | Rotterdam D4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D12 | Victoria D8 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leonidas D13 | Pijnacker D3 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | DSHC D3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | Schiedam D6 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | Delfshaven D1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | Barendrecht D2-O | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Leonidas D12 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Victoria D8 | Schiedam D6 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Leonidas D13 | Rotterdam D4 | (3-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | Leonidas D12 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Delfshaven D1 | (0-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | Barendrecht D2-O | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | DSHC D3 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Westland D3 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Victoria D8 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D12 | Pijnacker D3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Leonidas D13 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | HUDITO D6 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Schiedam D6 | Ring Pass Delft D4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Westland D3 | Schiedam D6 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | Rotterdam D4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | Barendrecht D2-O | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | DSHC D3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Leonidas D12 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | HUDITO D6 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 20 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Schiedam D6 | Pijnacker D3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Leonidas D12 | Leonidas D13 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Delfshaven D1 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Ring Pass Delft D4 | (4-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HUDITO D6 | Victoria D8 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Westland D3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Leonidas D12 | Barendrecht D2-O | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | Victoria D8 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ring Pass Delft D4 | HUDITO D6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westland D3 | Rotterdam D4 | (8-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | DSHC D3 | (0-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Schiedam D6 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 9 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Rotterdam D4 | Pijnacker D3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Victoria D8 | Ring Pass Delft D4 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 10 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Schiedam D6 | Leonidas D12 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | HUDITO D6 | Westland D3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DSHC D3 | Delfshaven D1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 17 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Leonidas D13 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Westland D3 | Victoria D8 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Barendrecht D2-O | Schiedam D6 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pijnacker D3 | HUDITO D6 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delfshaven D1 | Rotterdam D4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D13 | Ring Pass Delft D4 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas D12 | DSHC D3 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 1 MEI 2024 | ||||||||||||||
.. | DSHC D3 | Barendrecht D2-O | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Rotterdam D4 | Leonidas D12 | 10:15 | Sportpark Hazelaarweg | ||||||
HUDITO D6 | Delfshaven D1 | 10:45 | Sportpark 'Kruithuisweg' | ||||||
Ring Pass Delft D4 | Westland D3 | 12:45 | Sportpark 'Hof van Delft' | ||||||
Schiedam D6 | Leonidas D13 | 14:30 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Victoria D8 | Pijnacker D3 | 16:30 | Sportpark Kralingseweg (Victoria) | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Barendrecht D2-O | Rotterdam D4 | 0:00 | Sportpark 'De Doorbraak' | ||||||
Schiedam D6 | DSHC D3 | 0:00 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Leonidas D12 | HUDITO D6 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Leonidas D13 | Westland D3 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Delfshaven D1 | Victoria D8 | 11:35 | Sportpark Blijdorp | ||||||
Pijnacker D3 | Ring Pass Delft D4 | 13:00 | Sportpark 'De Groene Wijdte' | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Westland D3 | Pijnacker D3 | 0:00 | Sportpark 'Hoge Bomen' | ||||||
Leonidas D13 | DSHC D3 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
HUDITO D6 | Barendrecht D2-O | 0:00 | Sportpark 'Kruithuisweg' | ||||||
Victoria D8 | Leonidas D12 | 0:00 | Sportpark Kralingseweg (Victoria) | ||||||
Ring Pass Delft D4 | Delfshaven D1 | 10:45 | Sportpark 'Hof van Delft' | ||||||
Rotterdam D4 | Schiedam D6 | 12:10 | Sportpark Hazelaarweg | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Leonidas D12 | Ring Pass Delft D4 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
DSHC D3 | Rotterdam D4 | 0:00 | TU Delft - Sportcentrum DSHC | ||||||
Barendrecht D2-O | Victoria D8 | 0:00 | Sportpark 'De Doorbraak' | ||||||
Schiedam D6 | HUDITO D6 | 0:00 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Delfshaven D1 | Westland D3 | 9:45 | Sportpark Blijdorp | ||||||
Pijnacker D3 | Leonidas D13 | 15:00 | Sportpark 'De Groene Wijdte' |
Quick Links
Agenda
14-5-2024 | lustrum |
15-5-2024 | TC Junioren Vergadering |
22-5-2024 | Commissie Tophockey |
24-5-2024 | Clinic Herman Broerenschool |
Hele agenda |
Hoofdsponsoren