Wedstrijdschema
laat schema zien voor

14 december | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 6E1 zaal 37667 L.S.C. ALECTO J6E3 0 10:20 10:50 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 6E1 zaal 37881 hdm J6E4 0 09:40 10:10 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Jongens 6E2 zaal 35756 Berkel Rodenrijs J6E1 35 13:05 14:10 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Jongens 6E2 zaal 35865 Hockey Club Rotterdam J6E5 35 13:45 14:50 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 35773 Berkel Rodenrijs J8E3 10 14:10 14:50 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Jongens 8E1 zaal 35879 D.H.C. Hudito J8E2 10 12:50 13:30 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1

14 december | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 zaal 36137 HGC M6E4 0 09:00 09:30 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes 6E1 zaal 36006 Wateringse veld M6E1 0 09:40 10:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Meisjes 6E2 zaal 37401 De Kieviten M6E2 10 10:50 11:30 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 6E2 zaal 37490 Wateringse veld M6E2 10 12:10 12:50 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 38997 Craeyenhout M6E4 25 09:25 10:20 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 zaal 38870 Wateringse veld M6E3 25 08:45 09:40 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353a
2566DA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 zaal 37192 HDS M6E6 15 10:05 10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Meisjes 6E4 zaal 36982 HC Ypenburg M6E4 15 09:25 10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
Meisjes 6E5 zaal 35389 HC Pijnacker M6E6 10 08:50 09:30 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 6E5 zaal 35597 VMHC Pollux M6E3 10 10:10 10:50 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 37760 hdm M8E3 30 10:00 11:00 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 zaal 37852 R.H.V. Leonidas M8E4 30 10:40 11:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 37632 Berkel Rodenrijs M8E5 10 16:10 16:50 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes 8E4 zaal 37738 Ring Pass Delft M8E5 10 14:50 15:30 HONSELERSDIJK
Zaalleiding : HVWestland  
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1


Quick Links

Agenda
16-12-2019 Trimmers HVW 4 - HDS 1
6-1-2020 Trimmers HVW 3- HDS 5
6-1-2020 Trimmers HVW 2 - Craeyenhout 2
10-1-2020 Slaapfeestje D1
Hele agenda
Hoofdsponsoren