Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 oktober | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JO12-1 HGC JO12-2 30 07:30 08:30 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
JO14-1 hdm JO14-5 15:50 16:20 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Lisa Klijn (MO18-1) en Nienke van Koppen (MO18-1)
JO14-2 Hockey Club Wateringse Veld JO14-2 14:00 14:30 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Julia Litjens (MO18-1) en Macy celine den Hartog (MO18-1)
JO16-1 HDS JO16-2 14:00 14:30 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Heren 3 (H3)
tijdstip gewijzigd op 22-9
JO18-1 R.G.H.C. Tempo '34 JO18-1 30 15:15 16:15 uit - KG Zand  info
JO18-2 MHV Evergreen JO18-1 14:40 15:10 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Heren 4 (h4 Js)

1 oktober | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 Hockey Club Rotterdam MO12-2 30 09:05 10:20 uit - KG Water  info
MO12-2 Ring Pass Delft MO12-2 30 07:30 08:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO12-3 Hockey Club Rotterdam MO12-7 08:30 09:00 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Isa van Oosterhout (MO18-1) en Julia van der Sande (MO18-1)
MO12-4 HC Pijnacker MO12-3 30 12:30 13:30 uit - KG Zand  info
MO12-5 hdm MO12-9 30 14:45 15:45 uit - KG Zand  info
MO12-6 M.H.C. Krimpen MO12-2 10:20 10:50 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Caroline Van der Helm (MO16-2) en Mette Wellhuner (MO16-2)
MO14-1 hdm MO14-2 08:15 09:00 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Fiona Buruma (D30-1) en Maarten van der Starre
MO14-2 Craeyenhout MO14-3 15:05 15:50 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Summer Lang (MO18-1) en Karianne Boers
MO14-3 Hockeyclub Barendrecht MO14-3 30 11:25 12:25 uit - KG Water  info
MO14-4 HC Ypenburg MO14-3 30 11:15 12:15 uit - KG Water  info
MO14-5 Craeyenhout MO14-6 10:20 10:50 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Sem Zuyderwijk (JO18-2) en Guus Oosterveer (JO18-2)
MO14-6 Berkel Rodenrijs MC8 13:25 14:00 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Anne 't Hart (MO18-3) en Juul Sosef (MO18-3)
MO16-1 HDS MO16-1 15 14:45 15:45 uit - KG Semi  info
MO16-2 HC Schiedam MO16-2 12:50 13:20 Worldstream Veld (3)  info
Fluiten: Heren 2 (H2)
MO16-3 HC De Hoeksche Waard MO16-2 30 13:30 14:30 uit - KG Semi  info
MO16-4 HC Voorne MO16-1 45 13:00 14:15 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-5 D.H.C. Hudito MO16-2 11:35 12:05 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Dames 4 (D4 Js)
MO16-6 HV Spijkenisse MO16-3 09:40 10:10 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Nathan Doorduin (JO18-2) en Daniel Potters (JO18-2)
MO16-7 HC Schiedam MO16-6 12:10 12:40 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: George Wilmot en Jacco Duindam
MO18-1 Klein Zwitserland MO18-2 11:55 12:40 Rabobank Veld (1)  info
Fluiten: Paul Litjens (H30-1) en Wilbert Litjens
tijdstip gewijzigd op 22-9
MO18-2 Rijswijksche Hockey Club MO18-2 30 13:20 14:30 uit - KG Water  info
MO18-3 HC Pijnacker MO18-4 15:50 16:20 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Dames 3 (d3)
MO18-4 Hockey Club Rotterdam MO18-10 30 12:40 13:40 uit - KG Zand  info


Quick Links

Agenda
14-10-2022 HVW PUBQUIZ
20-10-2022 Bestuursvergadering
30-11-2022 Algemene Ledenvergadering
13-12-2022 Evaluatie barteam zondag
Hele agenda
Hoofdsponsoren