Wedstrijdschema
laat schema zien voor

9 maart | Jongens

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JO12-1 Dordrechtse Mixed Hockey Club JO12-1 15:20 15:50 Worldstream Veld (1)  info
Fluiten: Javier Añino Stuivenwold (JO18-1) en Friso ter Brugge (JO18-1)
JO12-2 Hockey Club Wateringse Veld JO12-2 12:50 13:20 BICT Groep Veld (3)  info
Fluiten: Tristan de Gunst (JO18-2 zaal) en Jurre van Marle (JO18-2 zaal)
JO14-1 Ring Pass Delft JO14-3 30 10:50 11:50 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
JO16-1 Rijswijksche Hockey Club JO16-1 30 15:00 16:00 uit - KG Water  info
JO16-2 HC Voorne JO16-1 45 10:00 11:15 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO18-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO18-1 13:30 14:00 Worldstream Veld (1)  info
JO18-2 Ring Pass Delft JO18-2 15:30 16:00 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Heren 4 (h4 Js)

9 maart | Meisjes

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 HC Pijnacker MO12-1 09:25 10:10 Worldstream Veld (1)  info
Fluiten: Jeroen Geeven (JO18-1 zaal) en Thijs de Heer (JO18-1 zaal)
MO12-2 Hockeyclub Barendrecht MO12-4 14:40 15:10 BICT Groep Veld (3)  info
Fluiten: Sophie Kaman (MO18-2) en Beaudine Leerdam (MO18-2)
MO12-3 HC De Hoeksche Waard MO12-1 09:50 10:20 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Roos van ‘t Hoff (MO16-6) en Nikki Hoogendijk (MO16-6)
MO12-4 HDS MO12-5 08:15 08:45 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Colette Grootscholten (MO18-2) en Madu Wellhüner (MO18-2)
MO12-5 Berkel Rodenrijs MO12-8 11:50 12:20 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Nienke Heemskerk (MO18-3) en Mandy Muller (MO18-3)
MO14-1 hdm MO14-2 11:15 12:00 Worldstream Veld (1)  info
Fluiten: Tobian van Dijk (JO18-2) en Vico van Maurik (JO18-2 zaal)
MO14-2 HC Voorne MO14-1 45 08:00 09:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-3 hdm MO14-6 30 13:50 14:50 uit - KG Zand  info
MO14-4 LOHC MO14-7 45 10:25 11:40 uit - KG Zand  info
MO14-5 HC Schiedam MO14-5 15 10:00 10:45 uit - KG Zand  info
MO14-6 Dordrechtse Mixed Hockey Club MO14-6 09:55 10:30 AddConsult Veld (2)  info
Fluiten: Kiki van Goor (MO18-3 zaal) en Kirsten Grootscholten (MO18-3 zaal)
MO16-1 B.H.V. Push MO16-1 0 11:25 12:10 uit - KG Water  info
MO16-2 Hockeyclub Barendrecht MO16-4 30 13:00 14:00 uit - KG Semi  info
MO16-3 HC De Hoeksche Waard MO16-2 30 13:30 14:30 uit - KG Zand  info
MO16-4 D.H.C. Hudito MO16-2 30 10:15 11:15 uit - KG Zand  info
MO16-5 Berkel Rodenrijs MO16-6 30 14:45 15:45 uit - KG Zand  info
MO16-6 HC Pijnacker MO16-4 13:30 14:00 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Heren jong 2 (hj2)
MO18-1 HV Spijkenisse MO18-1 30 13:25 14:40 uit - KG Semi  info
MO18-2 LOHC MO18-8 11:30 12:10 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Heren 1 (H1)
MO18-3 Hockey Club Wateringse Veld MO18-2 15:20 15:50 Juva Regenboogveld (4)  info
Fluiten: Dames 1 (D1)
MO18-4 LOHC MO18-6 45 13:35 14:50 uit - KG Semi  info
MO18-5 LOHC MO18-5 45 12:00 13:15 uit - KG Semi  info


Quick Links

Agenda
6-3-2024 Vergadering TC Junioren
14-3-2024 Bestuursvergadering
15-4-2024 Evaluatie MO9
16-4-2024 Evaluatie JO9 en JO10
Hele agenda
Hoofdsponsoren