Uitslagen

laat schema zien voor  


4 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1      !Oefenwedstrijd Schiedam JA1

 

  14:10  thuis  Rabobank Veld (1)    
JA2      !Oefenwedstrijd Pollux JA2

30 

  16:15  uit  KG Water route    
JB2      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld JB1

30 

    uit    route    
JB1      !Oefenwedstrijd Ommoord JB1

30 

  14:15  uit    route    
JC1      !Oefenwedstrijd Ypenburg JC2

 

  16:00  thuis  Rabobank Veld (1)    
JC2      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld JC1

 

  16:10  thuis  Veneco Veld (2)    
JD1      !Oefenwedstrijd Ypenburg JD2

 

  10:30  thuis  Rabobank Veld (1)    
 
MA1      !Oefenwedstrijd Hudito MA1

 

  12:20  thuis  Rabobank Veld (1)    
MA2      !Oefenwedstrijd Rijswijk MA2

 

  17:45  thuis  Rabobank Veld (1)    
MA3      !Oefenwedstrijd Pijnacker MA2

30 

  14:20  uit  KG Water route    
MA4      !Oefenwedstrijd HDS MA4

 

  11:55  thuis  Worldstream Veld (3)    
MA5      !Oefenwedstrijd HDS MA3

30 

  16:15  uit  KG Water route    
3-luik met HDS MA3 en Rijswijk MA4
MB1      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MB1

30 

    uit  KG Water route    
MB2      !Oefenwedstrijd HDS MB3

30 

  14:30  uit  KG Water route    
MB3      !Oefenwedstrijd Ypenburg MB6

 

  17:50  thuis  Veneco Veld (2)    
MB4      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MB4

30 

    uit  KG Semi route    
MB5      !Oefenwedstrijd Ypenburg MB5

 

  12:50  thuis  Veneco Veld (2)    
MB6      !Oefenwedstrijd Rijswijk MB5

30 

    uit  KG Semi route    
MC1      !Oefenwedstrijd HGC MC1

30 

    uit  KG Semi route    
MC2      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MC1

30 

    uit  KG Semi route    
MC3      !Oefenwedstrijd Rijswijk MC3

 

  15:25  thuis  Worldstream Veld (3)    
MC4      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MC3

 

  14:30  thuis  Veneco Veld (2)    
MC5      !Oefenwedstrijd Pollux MC4

 

  17:10  thuis  Worldstream Veld (3)    
MC6      !Oefenwedstrijd Ypenburg MC7

 

  13:40  thuis  Worldstream Veld (3)    
MD1      !Oefenwedstrijd Ypenburg MD1

 

  08:45  thuis  Rabobank Veld (1)    
MD2      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MD2

30 

    uit  KG Water route    
MD3      !Oefenwedstrijd HDS MD2

30 

  11:00  uit  KG Water route    
MD4      !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MD3

 

  11:10  thuis  Veneco Veld (2)    
MD5      !Oefenwedstrijd Rijswijk MD4

30 

    uit  KG Semi route    
MD6      !Oefenwedstrijd Evergreen MD1

30 

  10:00  uit  KG Semi route    


Quick Links

Agenda
24-8-2021 Bestuursvergadering
8-9-2021 Overleg Stichting en Bestuur
17-9-2021 Bitjes happen
11-10-2021 Reanimatie cursus
Hele agenda
Hoofdsponsoren