Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 oktober 2018
Tijd T/U Team Tegen team
12:30 Thuis Meisjes B6 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MB3
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Frank Litjens
Ruud van Leeuwen
V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Franklin Dikmoet
Auke van de Beek
Stijn van der Hout
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Franklin Dikmoet V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Fleur Litjens
Franklin Dikmoet
Myrthe Bakker
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Franklin Dikmoet
Anouk Zuidgeest
Linde Litjens
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Frank Horjus V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Casper Lelieveld V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Joris van Helden V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jorne Valstar
Vincent Dekker
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Ryan van Haasteren V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Frank Horjus V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Annebel Beekenkamp
Kirsten van der Linden
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Esmee van Kester
Naomi Schoenmaker
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Linde Litjens
Meerte van der Beek
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Carlijn Franken
Nina Steijn
V3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Auke van de Beek
Rinco Potman
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Rinco Potman V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Charlotte van de Pol V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Eefje Nowee V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Ferry van der Pal
Iza de Jager
Suze Overgaag
V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D7 Ferry van der Pal
Noa van Berckel
Sophie van der Pal
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Daphne de Roo
Kim-Patrick Dikmoet
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Daphne de Roo
Dominic Hollestelle
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Babette Petri
Bo Dekker
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Babette Petri
Lizzy Avontuur
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Loek Kain
Charlotte Leune
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Loek Kain
Paul Litjens
V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Franklin Dikmoet
Pepijn van der Starre
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Franklin Dikmoet
Linde Litjens
Nina Steijn
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Dames 2 (D2) V3 - AB Movella
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Dames 2 (D2) V3 - CD Movella
19:00 - 20:30 Jongens A1 Edgar van Rijswijk V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Roland Haring
Viktor Vijverberg
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Marius van der Have V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Fleur Petri V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C5 José van der Haak
Meike Beukers
V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C6 Dafne van Velden
Naomi van Zon
V3 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B4 Fleur Petri V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Auke van de Beek
Rinco Potman
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Rinco Potman V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Fleur Litjens
Franklin Dikmoet
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Franklin Dikmoet
Rachel van den Beukel
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D7 Louise Jansen
Mila Overgaag
V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jorne Valstar
Vincent Dekker
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Fleur Petri
Kim-Patrick Dikmoet
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dominic Hollestelle
Fleur Petri
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Loek Kain
Chantal Valstar
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Loek Kain
Paul Litjens
V3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Isa Rutten V2 - AB Movella
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Lorain Bui V2 - CD Movella
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Björn Veenman
Chris Schulte
V3 - AB Movella
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Merle van Os V3 - CD Movella
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Babette Petri
Fleur Petri
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Babette Petri
Joëlle vd Ende
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B3 Dames 2 (D2) V3 - AB Movella
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Dames 2 (D2) V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Mylène Zwarts V2 - AB Movella
17:30 - 18:30 Meisjes C4 MA 2 (ma2) V2 - CD Movella
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Dames 2 (D2) V3 - AB Movella
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Dames 2 (D2) V3 - CD Movella
18:30 - 19:30 Meisjes C5 MA 2 (ma2) V2 - AB Movella
18:30 - 19:30 Meisjes C6 MA 2 (ma2) V2 - CD Movella
Quick Links

Agenda
26-10-2018 Halloween feest E+D jeugd
29-10-2018 Trimmers 3 - HDM 3
6-11-2018 Scheidsrechterscursus
13-11-2018 Scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Hoofdsponsoren