Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D6 V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D7 V2 - CD
17:30 - 18:30 Keepers training Trainingsgroep V3 - CD Keepersclub
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 V2 - CD
18:30 - 19:30 Keepers training Trainingsgroep V3 - CD Keepersclub
18:30 - 19:30 Meisjes A3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Paul Litjens
Vincent Dekker
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Ralf Radermacher V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Babette Petri V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Babette Petri V2 - CD
19:30 - 20:30 Keepers training Trainingsgroep V3 - CD Keepersclub
19:30 - 20:30 Meisjes A4 V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Rinco Potman V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Rinco Potman V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Annebel Beekenkamp
Kirsten van der Linden
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C7 V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D3 V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C6 V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C5 V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 V1 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B3 V3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B5 V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Babette Petri V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Babette Petri V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Rinco Potman V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Rinco Potman V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Movella Training V3
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V3
18:30 - 19:30 Jongens B3 Movella Training V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C7 Movella Training V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Movella Training V3
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Movella Training V3
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Movella Training V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D3 Movella Training V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Movella Training V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D6 Movella Training V2
16:30 - 17:30 Meisjes D7 Movella Training V2
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Movella Training V3
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Movella Training V3
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Movella Training V2
17:30 - 18:30 Meisjes C6 Movella Training V2
18:30 - 20:00 Jongens C1 V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Movella Training V3
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Movella Training V3
Quick Links

Agenda
24-8-2017 Startsessies nieuwe seizoen
25-8-2017 Startsessies nieuwe seizoen
30-8-2017 Coachavond Jongste Jeugd teams
31-8-2017 Bitjes happen
Hele agenda
Hoofdsponsoren